NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti: Pomáháte? Pomůžeme

Hledáme spojence!

Pomozte dětem hledá spojence!

Kuře hledá nové spojence!  Proč? „Abychom získali nové Sbírkaře a je jedno jestli uspořádají pouze jednu akci, nebo se jim spojenectví zalíbí natolik, že akce budou pořádat pravidelně. Je to smysluplné využití volného času, dobrá zkušenost. Lidé jsou velmi kreativní, tak ať to dokáží a přitom pomůžou těm, kteří neměli takové štěstí,“ říká Monika Rážová, koordinátorka sbírkových a benefičních akcí.

Proč se stát a zůstat spojencem Kuřete?

  • Poznáte nové lidi
  • Vyzkoušíte si komunikační dovednosti
  • Stanete se členem Kuřecí komunity
  • Zrealizujete své nápady
  • Poskytneme vám maximální podporu a péči při realizaci akce
  • Zašleme vám propagační materiály projektu Pomozte dětem

Chcete se stát spojencem?

Kontaktujte Moniku Rážovou, koordinátorku sbírkových a benefičních akcí, na monika.sedlackova@nros.cz, tel: 227 217 261.

Sbírkové a benefiční akce jsou jedinečnou a nedílnou součástí sbírky a ukazují, že i charita se dá dělat s úsměvem. Do pořádání akce se může zapojit téměř kdokoliv se zápalem pro dobrou věc a podpořit tak nejen projekt, ale i šíření myšlenky dárcovství a solidarity mezi lidmi.

Sbírkové a benefiční akce na podporu sbírky Pomozte dětem probíhají po celý rokpo celé České republice.

Zvláštností sbírkového projektu Pomozte dětem jsou sbírky pořádané dětmi. Děti tak pomáhají dětem. Jedná se například o školní akademie, dny otevřených dveří v domech dětí, přehlídky dětských pěveckých souborů, vystoupení dětských tanečních souborů či tradiční celonárodní sbírku pořádanou v předvelikonočním čase Junákem (svazem skautů a skautek v ČR) nazvanou Velikonoční skautské kuřátko.

Jak na to?

V případě, že budete organizovat sbírkovou akci, sepíšeme s vámi potřebnou smlouvu, necháte si na místním úřadě předem pokladničku zapečetit. Po ukončení akce na tomtéž místním úřadě necháte pokladničku rozpečetit a následně složíte vybranou částku na sbírkové konto Pomozte dětem, č. ú. 505 333 505/5500 zdarma na všech pobočkách Raffeisenbank.

Celý postup je podrobně popsán v tzv. Praktickém průvodci pro realizátory sbírkových akcí. Ovšem doporučujeme se s námi spojit. Snažíme se našim sbírkařům a spojenců vyjít, co nejvíce vstříct.

Propagační materiály

Organizátorům akcí nabízíme zdarma propagační předměty - pokladničku, samolepky, propisky, klíčenky, placky, plakát k prezentaci akce. Akce je možno podpořit také zapůjčením plyšového maskota (zdarma) v Nadaci rozvoje občanské společnosti.

(C) Copyright 2011 - Všechna práva vyhrazena