Hledáme vedoucího finančního oddělení a provozu


Přihlášky do výběrového řízení lze zasílat do konce května.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ OTVÍRÁ VÝZVU PRO NEZISKOVÉ ORGANIZACE V PROGRAMU PRAZDROJ LIDEM


Od 1. května 2017 mohou neziskové organizace v rámci grantového programu PRAZDROJ LIDEM žádat o podporu svým projektů zaměřených na komunitní a vzdělávací veřejně prospěšné aktivity.

Hledáme výpomoc pro grantový program Nadačního fondu Tesco


Hledáme administrativní výpomoc v rámci grantového programu Nadačního fondu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ v termínu od 16. 6. do 30. 6. 2017.

Přímý přenos benefice Pomozte dětem 2017


Přímý přenos benefičního večera 19. ročníku sbírkové akce Pomozte dětem se kvapem blíží a přípravy vrcholí. Vysílat se bude již tuto sobotu 15. dubna od 21:40 na programu ČT1. Marie Doležalová, Jolana Voldánová, Ben Cristovao, Marta Jandová, Václav Kopta pomáhají Kuřeti. Pomáhejte s nimi.

NROS hledá auditora


Pro audit účetní závěrky NROS za roky 2017, 2018 a 2019 hledáme auditora. Výběrové řízené je otevřené do 31. května 2017.

Požádejte o grant z programu Včasná pomoc dětem


Ve spolupráci s The VELUX Foundations vyhlašujeme výzvu k podávání projektových žádostí do programu Včasná pomoc dětem. Žádosti o poskytnutí grantu lze podávat do 12. května 2017 ve dvou oblastech: Krizová pomoc a Služby rané péče.

PEŘÍČKOVÝ TÝDEN uzavře v sobotu 1. dubna zábavná akce na Staroměstském náměstí


Zakoupením peříčkové brože a přispěním do kasičky podpoříte druhý ročník celorepublikové sbírkové akce Pomozte dětem. Peříčkový týden probíhá od 27. 3. do 1. 4. po celé České republice.

Plzeňský Prazdroj otvírá výzvu pro NNO v programu RADEGAST LIDEM


Od 1. dubna mohou nestátní neziskové organizace v rámci grantového programu RADEGAST LIDEM žádat o podporu svých veřejně prospěšných projektů, které realizují v okolí pivovaru v Nošovicích. Získat lze až 300 tisíc korun na projekt, přihlášku je třeba podat do 15. května.

Dárcovské SMS: Kuřeti můžete nově přispět také 60 či 90 Kč


Oblíbené DMS, které jsou ryze českým vynálezem, se po třinácti letech mění. Nově mohou dárci posílat neziskovým organizacím dárcovské SMS nejen v hodnotě 30, ale i 60 nebo 90 korun. A stejně jako v roce 2004 i v roce 2017 inovace odstartoval náš sbírkový projekt Pomozte dětem, a to 21. března 2017 na tiskové konferenci v České televizi.

Požádejte o nadační půjčku v rámci Programu 3P


Vyhlašujeme 2. výběrové kolo IX. ročníku Programu 3P s uzávěrkou 3. května 2017. Program překlenovací pomoci vám formou nekomerční půjčky pomůže realizovat projekty, na něž očekáváte peníze přislíbené z veřejných zdrojů.