Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hledáme vedoucího finančního oddělení a provozu


Přihlášky do výběrového řízení lze zasílat do konce srpna.

Obnova altánu v zahradě Vily Čerych


Prostřednictvím charitativního webu Daruj správně usilujeme o získání prostředků určených na záchranu altánu v zahradě Vily Čerych v České Skalici. Pomůžete?

Přihlašování do Neziskovky roku 2017 je v plném proudu


Prestižní ocenění, které uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti, získají nejlépe řízené české neziskovky již popáté. Do uzávěrky přihlášek přitom zbývají ještě necelé dva měsíce.

Program Včasná pomoc dětem podpoří 21 organizací z celé České republiky


Celkem 11 organizací nabízejících služby rané péče a 10 organizací poskytujících krizovou pomoc dětem a rodinám si díky podpoře The VELUX Foundations rozdělí 13 350 054 korun.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P


NROS vyhlašuje 3. výběrové kolo IX. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

Závěrečná konference Fondu pro NNO ve fotografiích


V duchu neformálního setkání se nesla závěrečná konference Fondu pro nestátní neziskové organizace, která proběhla ve středu 14. června v Praze. Cílem bylo představit mimořádnost podpory, kterou EHP a Norské fondy vnáší do prostoru českých neziskovek.

Fond pro nestátní neziskové organizace bilancuje závěrečnou konferencí


Nadace rozvoje občanské společnosti a Nadace Partnerství společně pořádají závěrečnou konferenci Programu CZ03 – Fond pro nestátní neziskové organizace ve středu 14. června ve Venuši ve Švehlovce v Praze 3.

Fond Jarmily Schulzové nabízí nadační příspěvek pro děti v náhradní rodinné péči


Do 15. června 2017 lze požádat o podporu v rámci Fondu Jarmily Schulzové. Nadační příspěvek je určen dětem v náhradní rodinné péči, žádat o něj lze prostřednictvím neziskové organizace.

Hledáme stážisty/dobrovolníky


Nabízíme možnost praxe v naší nadaci.

Seminář ve Vile Čerych a udělení Ceny Ladislava Čerycha za rok 2016


V pátek 26. května 2017 proběhl ve Vile Čerych v České Skalici každoroční seminář o občanské společnosti a také slavnostní předání Ceny Ladislava Čerycha, která se uděluje dárci za významný přínos Vile Čerych.