Hledáme výpomoc pro grantový program Nadačního fondu Tesco


Hledáme dva brigádníky na administrativní výpomoc v rámci grantového programu Nadačního fondu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ v termínu od 15. 5. – 30. 6. 2017.

Přímý přenos benefice Pomozte dětem 2017


Přímý přenos benefičního večera 19. ročníku sbírkové akce Pomozte dětem se kvapem blíží a přípravy vrcholí. Vysílat se bude již tuto sobotu 15. dubna od 21:40 na programu ČT1. Marie Doležalová, Jolana Voldánová, Ben Cristovao, Marta Jandová, Václav Kopta pomáhají Kuřeti. Pomáhejte s nimi.

NROS hledá auditora


Pro audit účetní závěrky NROS za roky 2017, 2018 a 2019 hledáme auditora. Výběrové řízené je otevřené do 31. května 2017.

Požádejte o grant z programu Včasná pomoc dětem


Ve spolupráci s The VELUX Foundations vyhlašujeme výzvu k podávání projektových žádostí do programu Včasná pomoc dětem. Žádosti o poskytnutí grantu lze podávat do 12. května 2017 ve dvou oblastech: Krizová pomoc a Služby rané péče.

PEŘÍČKOVÝ TÝDEN uzavře v sobotu 1. dubna zábavná akce na Staroměstském náměstí


Zakoupením peříčkové brože a přispěním do kasičky podpoříte druhý ročník celorepublikové sbírkové akce Pomozte dětem. Peříčkový týden probíhá od 27. 3. do 1. 4. po celé České republice.

Plzeňský Prazdroj otvírá výzvu pro NNO v programu RADEGAST LIDEM


Od 1. dubna mohou nestátní neziskové organizace v rámci grantového programu RADEGAST LIDEM žádat o podporu svých veřejně prospěšných projektů, které realizují v okolí pivovaru v Nošovicích. Získat lze až 300 tisíc korun na projekt, přihlášku je třeba podat do 15. května.

Dárcovské SMS: Kuřeti můžete nově přispět také 60 či 90 Kč


Oblíbené DMS, které jsou ryze českým vynálezem, se po třinácti letech mění. Nově mohou dárci posílat neziskovým organizacím dárcovské SMS nejen v hodnotě 30, ale i 60 nebo 90 korun. A stejně jako v roce 2004 i v roce 2017 inovace odstartoval náš sbírkový projekt Pomozte dětem, a to 21. března 2017 na tiskové konferenci v České televizi.

Požádejte o nadační půjčku v rámci Programu 3P


Vyhlašujeme 2. výběrové kolo IX. ročníku Programu 3P s uzávěrkou 3. května 2017. Program překlenovací pomoci vám formou nekomerční půjčky pomůže realizovat projekty, na něž očekáváte peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

Připravujeme novou výzvu v programu Včasná pomoc dětem


V rámci programu Včasná pomoc dětem jsme získali další grant od The VELUX Foundations na podporu oblastí služeb rané péče a krizové pomoci dětem a jejich rodinám. Podrobné informace zveřejníme 3. dubna.

Získejte 50 000 Kč od Plzeňského Prazdroje


Plzeňský Prazdroj, a.s., vyhlašuje grantový program KOZEL LIDEM. Cílem programu je podpora veřejně prospěšných projektů, které realizují nestátní neziskové organizace v okolí pivovaru ve Velkých Popovicích. Uzávěrka přihlášek je 31. března.