Daňe v neziskové organizaci

Daňová problematika přímých a nepřímých daní v neziskových organizacích.

Termín: 4. 11. 2019

Tento kurz pro neziskové organizace je třetí z cyklu vzdělávacích seminářů realizovaných společností 22HLAV s.r.o., díky níž nabízíme vzdělávací semináře pro neziskové organizace za velmi výhodné ceny. Cena kurzu je pro neziskové organizace jen 790 Kč. Není nutné absolvovat všechny tři semináře.

OBSAH KURZU:

Daň z příjmů právnických osob
– veřejně prospěšný poplatník, úzký a široký základ daně, osvobození, odpočty, dary, dotace

Daň z příjmů fyzických osob
– příjmy ze zaměstnání a jejich osvobození, benefity, příjmy ze zdrojů na území ČR a jejich zdanění (např. zahraniční umělci vystupující v ČR)

Daň z nemovitých věcí  a daň z nabytí nemovitých věcí
– předmět a základ daně, osvobození, sazby a koeficienty, podávání přiznání

Silniční daň
– předmět a základ daně, sazby, osvobození, zálohy a jejich stanovení

Daň z přidané hodnoty
– předmět daně, základ daně, osvobození, služby a zboží ze zahraničí, prodej zboží a služeb do zahraničí, dotace a dary, nárok na odpočet

 

CÍLE KURZU: Seznámit účastníky s daňovou problematikou specifickou pro NNO, a to na napříč různými daněmi. Vysvětlení možných praktických přístupů v oblastech, které jsou specifické pro NNO. Upozornění na časté chyby a možnosti jejich nápravy.

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: (velikost organizace, pozice) účetní, finanční manažeři nestátních neziskových organizací

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Kurz proběhne 4. 11. 2019

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00–16.00

Cena je 790 Kč pro účastníky z neziskových organizací nebo 990 Kč pro ostatní.

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace