Jak dobrovolníci obohatí vaši organizaci

Získávání a zapojení dobrovolníků do života organizace

Termín: 8. 10. 2019

Definice dobrovolnictví: „Dobrovolnictví je vědomá, svobodně zvolená činnost ve prospěch druhých, kterou poskytují občané bezplatně“

Dobrovolnictví jako součást občanské společnosti a cesta propojení organizace s okolní komunitou prostřednictvím dobrovolnictví.

Obsahem kurzu bude prezentace historie dobrovolnictví ve světě a současného stavu dobrovolnictví v ČR, diskuze o získávání a zapojení dobrovolníků do života organizace dle charakteru poslání organizace a dle druhu služeb poskytovaných organizaci.

Cílem kurzu je seznámení a motivace účastníků, jakým způsobem nastartovat či rozšířit dobrovolnický program ve své organizaci.

Kurz je zaměřen na  neziskové organizace a příspěvkové organizace ze všech oborů a také na veřejnou správu.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Kurz proběhne 8. 10. 2019.

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 10.00 – 15.30 hodin

Cena je 1 690 Kč pro účastníky z neziskových organizací nebo 1990 Kč pro ostatní.

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

 

 

Přihlášení na kurz

Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace