Komunikační a marketingová strategie na internetu

Strategické využití všech benefitů online světa pro efektivní komunikaci a marketing.

Termín: 10. 9. 2020

Všechno, co víte či nevíte o PR, marketingu a komunikaci komplexně projdeme se všemi návaznostmi, které nastavování strategie má. Zmapujeme, v jakém stavu je vaše komunikační a marketingová strategie. Na základě podkladů od lektorky si načrtnete vlastní smysluplnou a realizovatelnou strategii s využitím online prostředí na míru vaší organizaci. Nasajete inspiraci na příkladech dobré praxe, seznámíte se s online nástroji, které vám ulehčí život.

Cílem kurzu je naučit se strategicky přemýšlet nad komunikační a marketingovou strategií a připravit si její základ na míru vaší organizaci.

Začneme od podlahy vaší značkou, komunikací na venek, marketingovou a komunikační strategií. Vysvětlíme si problematiku brandingu, proč je důležité budovat značku, jak a s jakým cílem. Seznámíme se s možnostmi online komunikačních kanálů, jako jsou web a sociální sítě. Naučíme se triky, jak vést promo na sociálních sítích efektivně a profesionálně. Mrkneme na pár vychytávek pro správu Facebook stránky. Ukážeme si online aplikace, které nám zjednodušší práci a život. Vytvoříme si vlastní letáček nebo pozvánku na akci.

  • Promo na internetu – proč je dnes důležité být vidět na internetu a sociálních sítích
  • Komunikační a marketingová strategie
  • Web a sociální sítě – jak být lépe vidět
  • Základy grafiky a copywritingu
  • Přehled online nástrojů pro tvorbu online letáčků, pozvánek, prezentací, brožur a časopisů
  • Ukázka online nástrojů pro jednodušší administrativu

SEBOU NA KURZ POTŘEBUJETE: Notebook

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Akce v rámci Vzdělávacího programu Sdružení NROS a AVPO Servisní

Kurz proběhne 10. 9. 2020

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: od 10.00 do 16.00 hodin (začátek prezence na kurz v 9.30 hodin)

Cena 2000 Kč/os

1800 Kč/os neziskové organizace

1440 Kč/os členové AVPO ČR

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

Přihlášení na kurz

Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace