Krizová komunikace v sociálních službách s ohledem na současnou situaci

Online kurz zdarma přes Google Meet

Termín: 23. 4. 2020

OBSAZENO

Hodinové povídání o tom, jak co nejlépe komunikovat o problémech spojených s koronavirovou krizí v sociálních službách. Tipy, doporučení, konkrétní ukázky komunikace tématu.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Akce v rámci Vzdělávacího programu Sdružení NROS a AVPO Servisní

Kurz proběhne 23. 4. 2020

Místo konání: Kurz proběhne online formou webináře na platformě Google Hangouts Meet. Přihlášení dostanou před webinářem e-mail s odkazem na webinář, na který stačí kliknout a připojit se tak k webináři. Pro využití všech funkcí Google Hangouts Meet, doporučujeme mít založený Google účet a přihlásit se přes něj. Stačí kliknout na odkaz a prohlížeč nabídne přihlášení do Google účtu.

Kapacita kurzu je jen 15 účastníků

Časová dotace kurzu: od 14.00 do 15.00 hodin (začátek deset minut před, tedy 13.50 abychom se všichni dobře připojili)

Cena ZDARMA

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s proforma fakturou na 0 korun. Systém máme automatizovaný pro placené kurzy. Na fakturu nereagujte.

Storno podmínky:

Prosím ty co se přihlásí a před kurzem nebudou mít čas, aby dali včas vědět a uvolnili případně místo náhradníkům.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace