PR neziskové organizace

Specifika mediální komunikace.

Termín: 10. 9. 2018

Seminář je určen pro pracovníky neziskových organizací, kteří přicházejí do styku s veřejností, médii i dárci, jimž umožnit získat základní přehled o efektivních způsobech působení vně neziskové organizace. V rámci kurzu bude představena řada aktuálních ICT nástrojů pro úspěšné prezentování vždy s ohledem na omezené zdroje v neziskovém sektoru. Řídícím pracovníkům seminář poskytne možnost nahlédnout a konfrontovat strategie úspěšných i neúspěšných kampaní s vlastní vizí. Rozsáhlý prostor bude věnován etickému aspektu komunikace neziskových organizací.

Obsah semináře:

  • Specifika mediální komunikace. Tiskové zprávy – základní charakteristika, analýza reálných tiskových zpráv z neziskového sektoru.
  • Praktický nácvik tvorby tiskových zpráv.
  • Způsoby efektivní distribuce TZ médiím, klientům, dalším neziskovým organizacím.
  • Prezentace a sebeprezentace – představení a praktický nácvik práce s aktuálními a efektivními nástroji pro prezentování a publikování vytvořeného obsahu. Chyby v prezentacích, praktický nácvik prezentací.
  • Etický rozměr PR v neziskovém sektoru. Analýza tuzemských i zahraničních mediálních výstupů NO.

Cena a informace k organizaci semináře:

Kurz proběhne 10. 9. 2018

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00–16.30

Cena je 1 690 Kč pro účastníky z neziskových organizací nebo 1 990 Kč pro ostatní.

Přihlásit se můžete do 3. 9. 2018.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu lenka.klopcova@nros.cz 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Lenku Klopcovou na lenka.klopcova@nros.cz, tel. č. 227 217 262.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace