Cyklus tří kurzů o financích za velice výhodnou cenu.

18. 7. 2019

Ve spolupráci se společností 22HLAV s.r.o. jsme pro vás připravili cyklus tří kurzů zaměřených na daně, finance a účetnictví za velice výhodnou cenu. Na jeden z kurzů se může nezisková organizace přihlásit za pouhých 790 Kč.

První z kurzů VEDENÍ ÚČETNICTVÍ NNO A AUDIT + VÝROČNÍ ZPRÁVA Z POHLEDU AUDITORA proběhne 9. září pod vedením lektora a jednoho z hodnotitelů Neziskovky roku Ing. Jana Černého. Na kurzu se dozvíte, jak se dívá na vedení účetnictví, audit a Výroční zprávu auditor.

Druhý kurz EKONOMIKA, ÚČETNICTVÍ A DANĚ NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ se koná 17. října a provede vás jím Ing. Miroslava Nebuželská. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti dané obecnými předpisy a jaké činnosti nestátní nezisková organizace vykonává. Co je hlavní a co vedlejší (hospodářská) činnost. Co znamenají pojmy hospodářská, vedlejší, doplňková, ekonomická činnost. Kdy má nezisková organizace povinnost evidence tržeb (EET). Dále se dozvíte jaké jsou schválené nebo plánované změny v účetnictví, dani z příjmů i v návazných oblastech fungování neziskové organizace v roce 2019 a pro rok 2020 a další informace.

Třetí poslední kurz se uskuteční 4. listopadu a bude na téma DAŇE V NEZISKOVÉ ORGANIZACI. Lektor kurzu Tomáš Doležel se zaměří na daňovou problematiku přímých a nepřímých daní v neziskových organizacích.

Přihlaste se na jeden z kurzů včas, dokud je volné místo!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace