Dejte svoji HODINU DĚTEM

5. 1. 2017

Každá věnovaná koruna pomáhá, protože putuje na sbírkové konto projektu POMOZTE DĚTEM.

Kuře přichází s novým a jednoduchým nástrojem, kterým lze snadno poslat finanční pomoc na sbírkové konto Pomozte dětem. Na www.hodinadetem.cz si zvolte svůj měsíční plat, ihned tak zjistíte svou hodinovou mzdu a tu pak jednoduše přes platební bránu PayU odešlete na sbírkový účet Pomozte dětem. Odtud jsou peníze distribuovány dál dětem po celé České republice, které pomoc nejvíce potřebují. V případě zájmu Vám bude automaticky odesláno potvrzení o daru.

Aktuálně má také Kuře na seznamu dalších nových TOP 50 organizací, kterým chce pomáhat. Byly vybrány na základě zaslaných žádostí a následného veřejného výběrového řízení. Cílem bylo vybrat projekty organizací, které nejúčinněji pomohou ohroženým a znevýhodněným dětem napříč celou ČR. Jejich přesný seznam s popisem činnosti, regionu a výší potřebné částky naleznete ZDE.

Pořadí organizací je stanovené podle výsledků hodnocení. Kuře na svém webu vždy zveřejní konkrétní projekt, na který se aktuálně vybírá a je na seznamu na prvním místě. Jakmile se vybere potřebná cílová částka, posouvá se na první místo další organizace v pořadí. Máte tak šanci rozhodnout se, zda ten či onen projekt chcete podpořit, nebo počkáte na některý z těch, které jsou uvedeny v souhrnné tabulce v abecedním pořadí.

POMOZTE DĚTEM je společný projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti, který za dobu své existence, tedy 18 let, rozdělil dětem více než 202 mil. Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace