NOVÉ KURZY VZDĚLÁVÁNÍ V OBLASTI KRIZOVÉ POMOCI

10. 4. 2018

Nadace rozvoje občanské společnosti Vám nabízí účast na cyklu vzdělávacích seminářů, které jsou určeny všem, kteří pracují v oblasti krizové pomoci pro děti. Cyklus seminářů včetně témat byl sestaven na základě dotazníkového šetření mezi pracovníky v krizové pomoci. Jedná se o neakreditované semináře sestavené lektory tzv. na míru.

Vzdělávací akce jsou školeny zkušenými lektory, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru a praxi v daných oblastech. Účast na všech seminářích je účastníkům v rámci programu Včasná pomoc dětem poskytována zdarma.

Účastník se může zúčastnit celého vzdělávacího cyklu nebo jen vybraných kurzů. Z jedné organizace je možné na každý seminář přihlásit jednoho účastníka.

Vybrat si můžete z těchto kurzů:
Právní rámec, Náročné životné situace, Vývojová psychologie (s akreditací), Formy krizové intervence, Hranice krizové pomoci.

V případě dotazů k seminářům a přihlášení se obracejte na koordinátorku programu Lenku Klopcovou na e-mailu: lenka.klopcova@nros.cz.

Více informací naleznete zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace