PEŘÍČKOVÝ TÝDEN uzavře v sobotu 1. dubna zábavná akce na Staroměstském náměstí

28. 3. 2017

Zakoupením peříčkové brože a přispěním do kasičky podpoříte druhý ročník celorepublikové sbírkové akce Pomozte dětem. Peříčkový týden probíhá od 27. 3. do 1. 4. po celé České republice.

Do ulic po celé republice vyrazí dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize z řad firemních partnerů, spolupracujících neziskových organizací a škol se šestihrannými zapečetěnými sbírkovými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč od nich získáte originální peříčkovou brož, jejíž koupí podpoříte sbírkové konto Pomozte dětem.

Co vlastně je Peříčkový týden, vysvětluje Jana Vožechová, programová manažerka sbírky: „Jde o celorepublikovou sbírkovou akci Pomozte dětem, která proběhne od pondělí 27. března do soboty 1. dubna. V loňském roce jsme založili tuto tradici. A protože byla úspěšná a měli jsme mnoho pozitivních ohlasů, rozhodli jsme se, že letos místo jednoho Peříčkového dne uděláme PEŘÍČKOVÝ (TÝ)DEN. Cílem této akce je zviditelnit sbírkový projekt a vybrat finanční příspěvky od dárců do zapečetěných kasiček; takto získanými finančními prostředky přispějeme k lepšímu životu ohrožených a znevýhodněných dětí.“

PEŘÍČKOVÝ (TÝ)DEN uzavře odpolední program pro malé i velké na Staroměstském náměstí v Praze  1. 4. 2017.

„Zveme všechny na apríla na Staroměstské náměstí v Praze. Odstartujte spolu s Kuřetem zdejší tradiční Velikonoční trhy. Začínáme ve 13:00 hod. Přijďte a užijte si sobotní odpoledne plné zábavy,“ říká patronka Pomozte dětem Marie Doležalová. Po celý den bude připraven bohatý program, v rámci kterého vystoupí účinkující muzikálu Ferda Mravenec, Petr Lűftner, Sámer Issa, youtubeři Veronika Spurná a Freescoot, Vesna, kouzelníci a další známé tváře, které Kuře – bez nároku na honorář – podporují.
Přijďte ukázat, že jste to v sobě našli, a kupte si peříčkovou brož!

Kuře můžete podpořit i zasláním DMS v novém formátu.

Jednorázová DMS: Vyberte si částku, kterou chcete projekt podpořit, a odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KURE 30 nebo DMS KURE 60 nebo DMS KURE 90 na telefonní číslo 87 777.

Trvalá DMS: Trvalá pomoc mění svět k lepšímu! Zadejte trvalou DMS a podpořte tak projekt Pomozte dětem dlouhodobě! Vyberte si částku, kterou chcete každý měsíc projekt podpořit, a odešlete trvalou DMS ve tvaru DMS TRV KURE 30 nebo DMS TRV KURE 60 nebo DMS TRV KURE 90 na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč. Nadace rozvoje občanské společnosti obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.

Sledujte s námi, jak peníze na kontě sbírky Pomozte dětem přibývají i jak pomáhají – během přímého přenosu benefičního večera v sobotu 15. dubna od 21:40 na ČT1.

 Tisková zpráva z 27. 3. 2017 ke stažení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace