POZVÁNKA NA SEMINÁŘ VE VILE ČERYCH A UDÍLENÍ CENY LADISLAVA ČERYCHA

18. 3. 2019

Srdečně vás zveme na seminář ve Vile Čerych v České Skalici, který bude věnován tématu „Občanská společnost jako součást života“ Datum konání semináře je pátek 31. května 2019 od 10:00 do cca 16:00 hodin.

Mezi přednášejícími, kteří již potvrdili svou účast, budou např. Michael Kocáb – předseda správní rady Nadace Michaela Kocába, hudebník a skladatel, Michal Klíma – předseda správní rady Nadačního fondu obětem holocaustu, Mikuláš Minář – předseda spolku Milion chvilek pro demokracii, Martin Butora – sociolog, Selma Muhič Dizdarevič- socioložka, Fakulta humanitních studií UK, Monika Mihaličková – psycholožka, Romea z.s., Lenka Černá – ředitelka Dobrovolnického centra Ústí nad Labem.

Na programu stále intenzivně pracujeme.

Po ukončení semináře proběhne slavnostní udílení Ceny Ladislava Čerycha. Tato cena se uděluje tomu, kdo svou prací či finanční podporou pomohl vilu nebo její zahradu zvelebit.

Nadační Vila Čerych je nádherné místo s výrazným geniem loci a akce, na kterou Vás nyní zveme, bývá pro všechny příjemnou událostí, kam se všichni rádi vracejí.

Pro více informací k semináři kontaktujte Ivanu Mašejovou na e-mail ivanamasejova@gmail.com.

Pro účastníky zajistíme hromadný odjezd autobusem ráno v 7:30 z Prahy do České Skalice a po ukončení programu ve 20:30 hod z Vily Čerych zpět do Prahy.

Letošní seminář je již patnáctý v pořadí, pokud by Vás témata předešlých let zajímala více, na webových stránkách NROS https://www.nros.cz/podporujeme/vila-cerych/  najdete sborník i samostatné zápisy z těchto seminářů.

Těšíme se na Vaši případnou účast.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace