Přihlašování do Neziskovky roku 2017 je v plném proudu

19. 7. 2017

Prestižní ocenění, které uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti, získají nejlépe řízené české neziskovky již popáté. Do uzávěrky přihlášek přitom zbývají ještě necelé dva měsíce.

Přihlášení do Neziskovky roku 2017 je možné do 15. září, nicméně doporučujeme vstup do ocenění nenechávat na poslední chvíli. Součástí přihlašovacího procesu je totiž sebehodnoticí formulář, který je třeba pečlivě vyplnit – a to zabere nějaký čas. Tento formulář neziskovkám ovšem dává první cennou zpětnou vazbu a je jejich odrazovým můstkem do semifinále hodnocení.

„Ocenění získají neziskovky, které pod drobnohledem hodnotitelů prokážou nejvyšší standard kvality organizačního řízení. V praxi to znamená, že efektivně řídí finanční i nefinanční zdroje, vykazují vysokou úroveň práce s lidskými zdroji, mají dobře nastavené PR, reagují na měnící se podmínky okolního prostředí a tak dále. Jde nám ale také o celkové zviditelnění profesionality neziskovek, podporu jejich statutu v očích veřejnosti, donátorů a odborníků,“ vysvětluje Jana Vožechová, manažerka ocenění.

Veškeré podrobnosti a přihlášení najdete na www.neziskovkaroku.cz.

Těšíme se na vás!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace