Přihlaste se do Neziskovky roku 2018

9. 8. 2018

Možnost přihlásit se do 6. ročníku ocenění Neziskovka roku máte do 14. 9. 2018. Do tohoto data můžete také svojí oblíbenou neziskovku do ocenění nominovat. Kromě prestižního titulu, věcných odměn a 20 000 Kč, může nezisková organizace získat zejména účinné nástroje pro zlepšení činnosti své organizace.

Hodnotící proces ocenění Neziskovka roku je založen na unikátní metodice „Zdravé organizační řízení“©. Tato metodika byla vytvořena Nadací rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s odborníky z Univerzity Karlovy v Praze v roce 2013. Na hodnocení  spolupracují nezávislí odborníci z řad komerčního i neziskového sektoru, státní správy, experti a významné osobnosti, které se aktivně podílejí na rozvoji občanské společnosti v ČR.

Slavnostní vyhlášení 6. ročníku Neziskovky roku se bude konat  26. 11. 2018.

Podívejte se na video z předchozího ročníku, kde své dojmy sdělují loňští vítězové.

Vždy je nejhezčí ten závěr, kdy se ohlédneme za průběhem toho závodu. S nadsázkou mohu říci, že to je velká palivo do motoru naší náročné práce.“ PhDr. Robert Huneš, Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.

Už víte, koho nominujete?

www.neziskovkaroku.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace