Seminář ve Vile Čerych a udělení Ceny Ladislava Čerycha za rok 2016

30. 5. 2017

V pátek 26. května 2017 proběhl ve Vile Čerych v České Skalici každoroční seminář o občanské společnosti a také slavnostní předání Ceny Ladislava Čerycha, která se uděluje dárci za významný přínos Vile Čerych.

Celodenní seminář nesl název Občanská společnost a současné podoby svobody projevu a jako každým rokem i letos se jej účastnili významní hosté. Mezi nimi například Tomáš Pojar, prorektor soukromé vysoké školy CEVRO Institut, Jiří Pehe, profesor evropských studií v Centru pro evropské studie, New York University v New Yorku, či Josef Baxa, předseda Nejvyššího správního soudu.

Podrobný program semináře si můžete stáhnout zde.

Cenu Ladislava Čerycha za rok 2016 obdržela dobrovolnice Irenka Vondráková za nezištnou pomoc Vile Čerych při její obnově.

V závěru setkání byl přítomným premiérově promítnut dokument Čerych, který pro Nadaci rozvoje občanské společnosti připravil režisér Petr Jančárek.

Vše o Vile Čerych

FOTOGALERIE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace