Webová stránka nabízí vyhledání pomoci pro děti v těžkých životních situacích

5. 2. 2018

V rámci programu Včasná pomoc dětem vznikla samostatná webová stránka určená zejména dětem a mladým lidem, kteří se potýkají s nějakým závažným trápením či problémem.

Díky této stránce si mohou sami vyhledat dle místa svého bydliště nejbližší „pomocnou ruku“, tedy organizaci poskytující krizovou pomoc dětem a rodinám.

Stránka s mapou je dostupná na https://krizovapomoc.vcasnapomocdetem.cz.

Nadace rozvoje občanské společnosti, která program Včasná pomoc dětem realizuje, ve spolupráci s odborníky dlouhodobě usiluje o zlepšování situace ohrožených a znevýhodněných dětí v České republice. „Dostupnost kvalitní krizové pomoci pro děti v těžkých životních situacích je v České republice nedostatečná,“ říká v rozhovoru Klára Laurenčíková, předsedkyně Výboru pro práva dítěte. Věříme, že nová webová stránka nabízející rychlou a účinnou podporu pro děti v problémových životních situacích je jedním z krůčků vedoucích ke zlepšování dostupnosti kvalitní krizové pomoci.

Vše o programu Včasná pomoc dětem: www.vcasnapomocdetem.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace