Firemní fondy


GRANTOVÝ PROGRAM ŠKODA STROMKY

Již třináctým rokem bude společnost ŠKODA AUTO obohacovat českou krajinu o nové stromy. Grantový program ŠKODA Stromky vznikl v roce 2007, kdy se společnost ŠKODA AUTO rozhodla za každý svůj prodaný vůz v České republice vysadit jeden strom. Společnost ŠKODA AUTO si za velké podpory svých zaměstnanců zvolila výsadbu stromků jako symbol firemní orientace na společensko-ekologické hodnoty.

GRANTOVÝ PROGRAM PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE

Společnost Plzeňský Prazdroj realizuje podporu regionů a komunit v regionech, ve kterých působí, ve spolupráci s naší nadací. V roce 2017 se společnost zaměřila na podporu projektů v oblasti oživování veřejného prostoru Plzně, ochrany přírodního bohatství Beskyd a komunitního rozvoje okolí pivovaru ve Velkých Popovicích. Reflektuje tak specifické potřeby regionů, v nichž působí.

GRANTOVÁ VÝZVA PEPCO

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) ve spolupráci s PEPCO Czech Republic s.r.o. vyhlašuje výzvu k podávání projektových žádostí v rámci Grantové výzvy PEPCO. Grantová výzva se zaměřuje na výchovu a vzdělávání předškoláků a žáků školního věku.

GRANTOVÝ PROGRAM VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME

Program společnosti Tesco ve spolupráci s naší nadací realizuje grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“, zaměřený na podporu malých veřejně prospěšných projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací v 90 vybraných oblastech České republiky.

GRANTOVÁ VÝZVA: OBČANSKÁ SPOLEČNOST – 2. KOLO

Nadace rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA AUTO vyhlašuje 2. kolo grantové výzvy Občanská společnost.

GRANTOVÁ VÝZVA: OBČANSKÁ SPOLEČNOST

Nadace rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA AUTO vyhlašuje grantovou výzvu Občanská společnost. Grantová výzva je zaměřena na podporu komunitního života Mladoboleslavska prostřednictvím veřejně prospěšných aktivit a projektů, které budou rozvíjet a navazovat na místní tradice, přinášet inovace, inspiraci, podněty a povedou k rozvoji a zkvalitnění života občanů.

GRANTOVÁ VÝZVA GAMBRINUS KOPEME ZA FOTBAL

Nadace rozvoje občanské společnosti je partnerem grantové výzvy Kopeme za fotbal.

PODPORA INNOGY ČESKÁ REPUBLIKA A.S.

Společnost innogy Česká republika a.s. (dříve RWE Energie, s.r.o.) podporuje prostřednictvím NROS nadačními příspěvky různé činnosti neziskových organizací po celé České republice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace