Firemní fondy


Grantový program ŠKODA Stromky

Již třináctým rokem bude společnost ŠKODA AUTO obohacovat českou krajinu o nové stromy. Grantový program ŠKODA Stromky vznikl v roce 2007, kdy se společnost ŠKODA AUTO rozhodla za každý svůj prodaný vůz v České republice vysadit jeden strom. Společnost ŠKODA AUTO si za velké podpory svých zaměstnanců zvolila výsadbu stromků jako symbol firemní orientace na společensko-ekologické hodnoty.

Podrobnosti ke stažení

Grantová výzva Gambrinus Kopeme za fotbal

Jsme partnerem grantové výzvy Kopeme za fotbal. Kompletní informace o programu zde: http://www.kopemezafotbal.cz/

Pravidla grantové výzvy ke stažení

Formulář závěrečné zprávy Kopeme za fotbal

Firemní fond Plzeňského Prazdroje

Společnost Plzeňský Prazdroj realizuje podporu regionů a komunit v regionech, ve kterých působí, ve spolupráci s naší nadací. V roce 2017 se společnost zaměřila na podporu projektů v oblasti oživování veřejného prostoru Plzně, ochrany přírodního bohatství Beskyd a komunitního rozvoje okolí pivovaru ve Velkých Popovicích. Reflektuje tak specifické potřeby regionů, v nichž působí.

Podrobnosti ke stažení

Grantový program Vy rozhodujete, my pomáháme

Program společnosti Tesco ve spolupráci s naší nadací realizuje grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“, zaměřený na podporu malých veřejně prospěšných projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací v 90 vybraných oblastech České republiky. Široká oblast podpory zahrnuje sociální a humanitární projekty, vzdělávání, kulturu, zdraví, ochranu lidských práv, ochranu životního prostředí a péči o ohrožené a znevýhodněné děti a mládež. Cílem programu je podpořit udržitelný rozvoj a přispět ke zlepšení kvality života v České republice.

Webové stránky programu

Pravidla programu ke stažení

Tisková zpráva ke stažení

Kontaktní osoba za NROS: Dagmar Sladká, dagmar.sladka@nros.cz, 227 217 212

Podpora innogy Česká republika a.s.

Společnost innogy Česká republika a.s. (dříve RWE Energie, s.r.o.) podporuje prostřednictvím NROS nadačními příspěvky různé činnosti neziskových organizací po celé České republice. Daruje tak peníze na rozvoj občanské společnosti, společensky prospěšných aktivit, projektů zaměřených na oblast sociální, zdravotní a sportovní a dále projektů, které se zaměřují na péči o životní prostředí a rozvoj kulturního a společenského života obcí, měst a regionů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace