Firemní fondy


GRANTOVÁ VÝZVA RAIFFEISENBANK

Raiffeisenbank  a.s. v rámci rozvoje interní firemní kultury a podpory myšlenky „Jsme v tom spolu“, realizuje výzvu RAJFKA POMÁHÁ – INTERNÍ GRANT 2021. Grant je poděkováním a vyjádřením podpory zaměstnancům Raiffeisenbank, kteří se ve svém volném čase zabývají charitativní či jinak veřejně prospěšnou činností.

GRANTOVÝ PROGRAM VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME

Program společnosti Tesco ve spolupráci s naší nadací realizuje grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“, zaměřený na podporu malých veřejně prospěšných projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací v 90 vybraných oblastech České republiky.

GRANTOVÝ PROGRAM PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE

Společnost Plzeňský Prazdroj realizuje podporu regionů a komunit v regionech, ve kterých působí, ve spolupráci s naší nadací. V roce 2017 se společnost zaměřila na podporu projektů v oblasti oživování veřejného prostoru Plzně, ochrany přírodního bohatství Beskyd a komunitního rozvoje okolí pivovaru ve Velkých Popovicích. Reflektuje tak specifické potřeby regionů, v nichž působí.

GRANTOVÁ VÝZVA PEPCO

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) ve spolupráci s PEPCO Czech Republic s.r.o. vyhlašuje výzvu k podávání projektových žádostí v rámci Grantové výzvy PEPCO. Grantová výzva se zaměřuje na výchovu a vzdělávání předškoláků a žáků školního věku.

GRANTOVÁ VÝZVA GAMBRINUS KOPEME ZA FOTBAL

Nadace rozvoje občanské společnosti je partnerem grantové výzvy Kopeme za fotbal.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace