Jak se zorientovat v médiích a jak správně napsat tiskovou zprávu

Seminář o PR

Termín: 7. 11. 2019

Během semináře pro neziskové organizace bude s účastníky detailně probráno, jak fungují a jaká jsou média v ČR, jak s nimi pracovat a jak si vybudovat portfolio kontaktů.

Druhá část semináře bude zaměřena na podklady pro média s důrazem na to, jak napsat správně tiskovou zprávu. Zde proběhne i praktická část a účastníci semináře si vyzkouší sestavit vlastní tiskovou zprávu.

Seminářem provede Pavel Turner a Jan Kábrt

Pavel Turner, spolumajitel PR agentury Turner Public Relations s.r.o. , který se marketingu a PR se věnuje od roku 1998 a pracoval pro hudební vydavatelství Universal Music, posléze Sony Music. Působil jako šéfproducent v FTV Prima a od roku 2013 se věnuje public relations ve vlastní agentuře.

Jan Kábrt je šéfredaktor Blesk magazínu, jedenáct let vedl kulturní rubriku v MF Dnes a přílohu Víkend Dnes. Předtím působil jako redaktor v iDnes.cz. Vyučuje na Akademii žurnalistiky a nových médií.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Kurz proběhne 7. 11. 2019

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00–16.30

Cena je 1690 Kč pro účastníky z neziskových organizací nebo 2 000 Kč pro ostatní.

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

×

  • Konfigurační cookies
Nastavení cookies