Vlna pomoci přinesla rekordní výtěžek Peříčkového týdne. Děkujeme všem, kteří se zapojili!


Pomáhat je lehké jako pírko – o tom jste nás přesvědčili i letos během Peříčkového týdne, který již po deváté předcházel vyvrcholení kampaně Pomozte dětem.

Digitální den pro neziskovky 2024


V úterý 21. května vás zveme na třetí ročník konference Digitální den pro neziskovky. Akce proběhne kompletně on-line přes platformu Airmeet a účast je zcela zdarma. Více v příspěvku.

Vypisujeme jarní grantové výzvy


Otevřeli jsme nové grantové výzvy – 15. kolo grantového programu “Vy rozhodujte, my pomáháme” a výzvu k podávání projektových žádostí do programu Zvyšování kvality odborného vzdělávání a posilování dovedností studentů. Zajímá vás více? Čtěte dál!

Známe vítěze speciálního ročníku Neziskovky roku


Ve čtvrtek 15. února 2024 se v Kině Přítomnost konalo vyhlášení Neziskovky roku, tentokrát s podtitulem „Unikátní”. Kdo byl oceněn se dozvíte v příspěvku.

Přidej se k nám


Do týmu hledáme parťáka, který si rozumí s on-line komunikací. Líbí se ti naše projekty Pomozte dětem, Neziskovka roku nebo K budoucnosti a chceš o nich komunikovat? Více v příspěvku.

15. února vyhlásíme Neziskovku roku!


Buďte u toho s námi prostřednictvím iVysílání České televize. Více v příspěvku.

Přinášíme pro vás akreditované kurzy


Snažíme se vám přinášet stále kvalitnější a pro vás nejpotřebnější vzdělávací kurzy, a proto jsme na tento rok přichystali novou nabídku akreditovaných kurzů. Pojďme si je představit.

Ročníková zpráva Pomozte dětem


Zajímá vás kde všude pomohly peníze vybrané v rámci 25. ročníku Pomozte dětem? Více najdete v příspěvku.

Oslava 30 let NROS


V pražském prémiovém byznys hubu OPERO proběhla 14. listopadu oslava 30 let NROSky. Na programu kromě shrnutí působení naší nadace byla diskuse „Aktuální výzvy české občanské společnosti“ s významnými osobnostmi sektoru. Podívejte se na záznam této diskuse v iVysílaní České televize. Více v příspěvku.

Spouštíme nominace do Ceny Ladislava Čerycha za Čin roku 2023


Jste jednotlivec nebo organizace, která nějakým způsobem pomohla svým projektem nebo činem k budování a posílení občanské společnosti? Do 20. prosince trvá možnost přihlásit se do Ceny Ladislava Čerycha za Čin roku 2023. Více v příspěvku.

×

  • Konfigurační cookies
Nastavení cookies