Jaké jsou příčiny a symptomy syndromu vyhoření


Syndromem vyhoření je v dnešní době ohroženo stále více lidí a to nejen v pomáhajících profesích. Co je to vlastně syndrom vyhoření? Je to stav celkového vyčerpání organismu zpravidla z velmi namáhavé práce spojené s dlouhodobou stresovou zátěží. Uvnitř příspěvku si přečtěte článek o příčinách a symptomech syndromu vyhoření.

LETNÍ ONLINE KURZY


Letní dny ve vzdělávání budou u nás ve znamení online kurzů. A na co všechno se můžete těšit?

Hledáme kolegy do našeho týmu


Do našeho pracovního týmu hledáme tři posily. Staň se naším kolegou a pomáhej společně s námi neziskovkám naplňovat jejich poslání. Více v příspěvku.

Kdo jsou naši lektoři? Představujeme vám Pavla Němečka.


Přinášíme vám představení našeho dalšího lektora. Tentokrát vám představujeme lektora Ing. Pavla Němečka. S tímto lektorem nabízíme několik kurzů věnujících se různým tématům. Dnes vám dva z nich, zaměřené na fundraising, přiblížíme. Více v příspěvku.

Kdo jsou naši lektoři? Hana Janíková


Lektoři jsou určitě nejdůležitější součástí pro vzdělávání neziskových organizací. Proto dbáme na jejich výběr. Chtěli bychom vám postupně naše lektory představit a přiblížit jejich kurzy. Dnes se podíváme na lektorku Hanu Janíkovou a ukážeme si její nadcházející dva kurzy. Více v příspěvku.

Nabízíme nově dva akreditované kurzy


NROS nově nabízí dva akreditované kurzy určené pro pracovníky v přímé péči, ve službě krizové pomoci. Prvním je dvoudenní kurz Hranice krizové intervence, lektora Jana Kaňáka a druhým je jednodenní kurz lektorky Pavly Pejšové s názvem „Mám z toho těžkou hlavu, co s tím?“ – krizové situace očima dítěte a možnosti intervence. Více v příspěvku.

Posilte své vyjednávací dovednosti a schopnost účinně argumentovat


Klíčová dovednost každého z nás, neboť ji využívá na každodenní bázi, je umět něco vyjednat, dojednat, domluvit se, přesvědčit druhého nebo elegantně a nenásilně prodat. Chcete poradit jak na to? Na našem kurzu 31.5 vás seznámíme s cestami a způsoby, jak lze vyjednávat nenásilně a bez nepříjemných pocitů na obou stranách. Více v příspěvku.

Poptávka auditorů


NROS vypsala výběrové řízení na auditora. Předmětem zakázky je ověření účetní závěrky nadace za roky 2022, 2023 a 2024 a zpracování auditorské zprávy. Více v příspěvku.

GRANTOVÁ VÝZVA PEPCO: „Více pro děti… každý den“


Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) ve spolupráci s PEPCO Czech Republic s.r.o. vyhlašuje výzvu k podávání projektových žádostí v rámci grantové výzvy PEPCO.

Cílem programu je podpora neformálního vzdělávání dětí základních škol v České republice a podpora dětí, které přišly na území ČR z Ukrajiny po 24. 2. 2022.

Jak a odkud financovat vzdělávání v neziskových organizacích?


Jedna z velice častých otázek neziskových organizací je „Odkud máme brát peníze na financování našeho vzdělávání?“ Vzdělávání je bezesporu důležitá složka každé organizace, stejně jako je tomu u firem a i ve státním sektoru. Přečtěte si článek od naší lektorky Veroniky Pačesové, která se hledání zdrojů financování věnuje.

×

  • Konfigurační cookies
Nastavení cookies