Volná místa v NROS

Správní rada Nadace rozvoje občanské společnosti hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ŘEDITEL/ŘEDITELKA

Popis pracovní pozice:

  • Odpovídá za procesní, finanční, strategické, programové a personální řízení.
  • Předkládá správní radě ke schválení návrhy týkající se strategických plánů, rozpočtu nadace, správy nadačního jmění, výroční zprávu, zprávu auditora a roční účetní závěrku, případně další dokumenty podle rozhodnutí správní rady.
  • Vyhledává finanční zdroje (dotace, granty), vykonává fundraising a projektový management.
  • Je zodpovědný/á za rozvoj nadace, podílí se na přípravě nových programů, jedná s dárci a předkládá nové programy ke schválení správní radě NROS.
  • Stanovuje plán rozvoje lidských zdrojů, personální, mzdovou politiku a personální strukturu NROS.
  • Prezentuje NROS navenek vůči partnerům, dárcům a veřejnosti.
  • Stanovuje manuály jednotlivých programů a interní směrnice NROS.
  • Stanovuje přípravu jednotlivých programů a projektů, metodiku, harmonogram činnosti, systém monitoringu a kontroly.
  • Řídí změny v organizaci ve vztahu k jejímu rozvoji či neočekávaným okolnostem.

Očekáváme od Vás:

  • vysokoškolské vzdělání, minimálně 3 roky praxe ve vedení organizace, organizační jednotky, oddělení nebo programu;
  • procesní a analytické myšlení;
  • manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce: aktivní přístup k práci
  • odvahu, zodpovědnost, systematičnost, pečlivost, sociální kompetence; schopnost týmové i samostatné práce, schopnost zvládat stresové situace;
  • anglický jazyk min. na úrovni B2 (středně pokročilý, Upper-Intermediate);
  • dovednost práce na PC: aktivní ovládání programů MS Word, MS Excel, Power Point, Google Docs, G Suite;
  • řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič.

Nabízíme Vám:

  • smysluplnou práci v příjemném a motivovaném kolektivu;
  • odpovídající mzdové ohodnocení;
  • práci ve stabilní a zavedené neziskové organizaci;
  • pružnou pracovní dobu, vzdělávání, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick day, práci z domova.

Nástup dohodou.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu: jana.trombikova@nros.cz do 15. 10. 2019.