Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Neziskovka roku 2017 zná své semifinalisty


Do pátku 15. září se mohly neziskové organizace z celé České republiky přihlašovat do 5. ročníku ocenění Neziskovka roku. Nyní je známo 15 semifinalistů, kteří se mimo jiné budou ucházet o speciální Cenu veřejnosti.

Požádejte Kuře o podporu


Sbírkový projekt Pomozte dětem vyhlásil 1. září 2017 další veřejné výběrové řízení na nadační příspěvky ze sbírky.  Žádat o podporu na své projekty mohou neziskové organizace pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku.

Grantový program Včasná pomoc dětem má svůj web


Program Včasná pomoc dětem, který je realizován díky podpoře The VELUX Foundations, má nové logo a nový web, a to také v anglické verzi.

Obnova altánu v zahradě Vily Čerych


Prostřednictvím charitativního webu Daruj správně jsme získali na záchranu altánu v zahradě Vily Čerych částku 25 820 Kč. Děkujeme všem dárcům.

Videa Fondu pro NNO nabízejí příběhy podpořených projektů


Čtyři videa, která vznikla jako výstupy z programu Fond pro nestátní neziskové organizace, přinášejí ukázku dobré praxe z podpořených organizací.

Přihlašování do Neziskovky roku 2017 je v plném proudu


Prestižní ocenění, které uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti, získají nejlépe řízené české neziskovky již popáté. Do uzávěrky přihlášek přitom zbývají ještě necelé dva měsíce.

Program Včasná pomoc dětem podpoří 21 organizací z celé České republiky


Celkem 11 organizací nabízejících služby rané péče a 10 organizací poskytujících krizovou pomoc dětem a rodinám si díky podpoře The VELUX Foundations rozdělí 13 350 054 korun.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P


NROS vyhlašuje 3. výběrové kolo IX. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

Závěrečná konference Fondu pro NNO ve fotografiích


V duchu neformálního setkání se nesla závěrečná konference Fondu pro nestátní neziskové organizace, která proběhla ve středu 14. června v Praze. Cílem bylo představit mimořádnost podpory, kterou EHP a Norské fondy vnáší do prostoru českých neziskovek.

Fond pro nestátní neziskové organizace bilancuje závěrečnou konferencí


Nadace rozvoje občanské společnosti a Nadace Partnerství společně pořádají závěrečnou konferenci Programu CZ03 – Fond pro nestátní neziskové organizace ve středu 14. června ve Venuši ve Švehlovce v Praze 3.