CHRAŇTE SVOJÍ ZNAČKU – VZBUZUJE TO DŮVĚRU


Má vaše logo, jméno, brand, ochrannou známku? Nevíte? Připravili jsme na toto téma kurz s Mgr. Michaelou Chytilovou, která je odborník na slovo vzatý. Pracuje jako patentový zástupce a soudní znalec a také zástupce před EUIPO (Evropský úřad duševního vlastnictví). Více v příspěvku.

Darování na dobročinné účely se letos třikrát víc vyplatí


Víte o tom, že v tomto roce se dárcovství třikrát víc vyplatí? Podle zákona o daních z příjmů si fyzické i právnické osoby mohou odečíst v úhrnu až 30 % ze základu daně. Více v příspěvku, který napsala naše ředitelka Taťána Plecháčková.

Víme, kde je potřeba nejvíce pomáhat. Přidejte se, vyzývá sbírka Pomozte dětem


Až čtyři měsíce mohou čekat děti v České republice na poskytnutí odborné pomoci . Tato prodleva může mít trvající následky na psychiku dětí i celé rodiny. Na vině je nárůst psychologické zátěže na děti v době pandemie a zároveň nedostačující kapacita pracovníků neziskových organizací.

Koncert pro budoucnost a prohlášení „Odvaha žít svobodně“


Společně s vámi jsme zažili atmosféru sounáležitosti občanské společnosti. Oslavili jsme 17. listopad – Den boje za svobodu a demokracii. Připojili jsme se k prohlášení „Odvaha žít svobodně“. Více v příspěvku.

Spolupráce s dánskou univerzitou


V úterý 9. 11. 2021 jsme se sešli se zástupcem Aarhuské univerzity v Copenhagenu panem profesorem Bjarne Wahlgrena a zástupci SOŠ a SOU Kladno.

Hledáme kolegu do týmu Pomozte dětem


Do našeho kolektivu přijmeme kolegu či kolegyni na pozici koordinátor/koordinátorka projektu Pomozte dětem. Nabízíme zajímavou a smysluplnou práci s možností seberealizace pod značkou známé veřejné sbírky. Chcete se k nám připojit? Více v příspěvku.

VÍTE JAK SAMOFINANCOVAT VAŠÍ ORGANIZACI?


Pomůžeme vám pochopit, proč je důležité vnášet do neziskové organizace prvky samofinancování, generovat nápady na samofinancování, ověřit potenciál prvních nápadů, nastartovat proces strukturovaného společného uvažování v týmu o samofinancování a provést analýzu bodu zvratu na modelovém příkladu. Více v příspěvku.

VYHLAŠUJEME SEMIFINALISTY OCENĚNÍ NEZISKOVKA ROKU 2021


Na konci října se sešla porota z řad studentů a vyučujících Karlovy univerzity, aby vyhodnotila zaslané informace od přihlášených organizací do ocenění Neziskovka roku 2021. Podívejte se na postupující organizace.

PODPORA PRO MORAVU A LOUNSKO – RESTART KOMUNITNÍCH AKTIVIT


ŠKODA AUTO a.s. ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti vyhlašuje grantovou výzvu RESTART KOMUNITNÍCH AKTIVIT. Prostředky pro tuto výzvu mezi sebou vybrali zaměstnanci ŠKODA AUTO. Jejich příspěvky navýšily společnost ŠKODA AUTO, Odbory KOVO a ŠKO-ENERGO.

Slavnostní zakončení programu Včasná pomoc dětem a expertní panel


Na Kanadské ambasádě v Praze proběhne dne 4. 11. 2021 od 14:00 do 16 hodin Slavnostní zakončení programu Včasná pomoc dětem a expertní panel.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace