Znáte všichni podcasty?


Podcast je v podstatě audio nahrávka, kterou si můžete poslechnout v počítači nebo na mobilním telefonu v nějaké aplikaci. Dá se říct, že jde o rádio, kde si volíte, co si zrovna poslechnete. Přečtěte si krátký článek o tom jak vznikal podcast Nahlídni, jaké jiné neziskové podcasty si můžete poslechnout a také tipy na několik zajímavých podcastů.. Článek naleznete uvnitř příspěvku.

WORKSHOP PRO NEZISKOVKY Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE


Rádi bychom neziskovky z Moravskoslezského kraje pozvali na VZDĚLÁVACÍ WORKSHOP pro malé a střední neziskové organizace v rámci projektu Profesionalizace neziskovek. Workshop se koná v online podobě 9. března od 9:30 a je zdarma. V příspěvku najdete přesný harmonogram, témata přednášek a odkaz na přihlášení.

Změny v dani z příjmů pro právnické a fyzické osoby


Podívejte se k jakým změnám došlo v dani z příjmů pro právnické a fyzické osoby v článku od 22Hlav.

Marketingová strategie pro neziskovky


Chcete získat ucelený přehled o významu, roli a podobě marketingu v neziskové organizaci? Mgr. Petr Konečný, MBA, Manažer, senior konzultant, lektor s více než dvacetiletou praxí v neziskovém i komerčním sektoru vás provede kurzem kde si zodpovíme všechny důležité otázky ohledně role marketingu v nezisku. Více informací v příspěvku.

Co potřebujete, abyste mohli vytvářet Facebook reklamy


Dnes už je skoro každá organizace na sociálních sítích Facebook a Instagram. Vytváříte příspěvky, informujete o svých akcích, snažíte se fundraisovat nebo dokonce prodat nějaký svůj výrobek. Zjistili jste ale, že se vaše příspěvky neukazují tolika lidem a ani na ně nereagují, jak by jste chtěli. Už jste zkoušeli placenou reklamu na facebooku? Více informací si přečtete uvnitř příspěvku.

Dárcovská novela obsahuje lepší podmínky pro dárce


Dne 3. 2. 2021 byla vyhlášena pod č. 39/2021 ve sbírce zákonů novela zákona o daních z příjmů, která má jednoznačně vliv v oblasti zvýšení motivace k darování a to z důvodu možnosti vyššího odpočtu od základu daně a tím pádem snížení daňového základu. Podrobnosti se dozvíte v příspěvku.

První vzdělávací workshop je za námi


Zahájili jsme sérii vzdělávacích workshopů v krajích pro malé a střední neziskové organizace s cílem jim pomoci v oblasti fundraisingu a přípravy projektů. Děkujeme za hojnou účast, pozornost v online prostředí a těší nás Vaše pozitivní reakce na praktičnost a přínosnost informací, které jste se na workshopu dozvěděli.

Známe vítěze cen Neziskovka roku a Zlatý banán 2020


Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) a Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) předaly 27. ledna 2021 vybraným neziskovým organizacím ceny Neziskovka roku 2020 a Zlatý banán za nejlepší příběh. Uvnitř příspěvku si můžete přečíst výsledky ocenění.

Získejte ucelený přehled o řízení lidských zdrojů


Jedním z klíčových úkolů manažera nebo vedoucího pracovníka, který má svůj tým, je věnovat potřebný čas jeho spolupracovníkům. Vybrat svůj tým, určit strukturu a pracovní náplň, vést k adaptaci, zaškolit a také řídit k výkonnosti, odměňovat a motivovat. V příspěvku si přečtěte tři rady jak začít.

3 tipy, jak efektivně nakopnout Instagram a udržet ho ve prospěch vaší organizace


Ve světě Instagramu aby se čert vyznal, když je tam pořád něco nového. A navíc dost lidem přijde, že stejně nefunguje. Jak ho ale efektivně nakopnout a udržet v prospěch vaší organizace? Přinášíme vám tři tipy, jak se z toho nezbláznit a zajistit si výsledky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace