Rozhovor s Josefem Alanem k 25. výročí NROS


Nadace letos slaví 25 let od svého založení a my vám každý měsíc přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají k neziskovému sektoru co říct. Jako první jsme pro vás připravili rozhovor s paní Hanou Šilhánovou, ředitelkou Nadace, která stála u jejího vzniku, dále rozhovor s Ing. Martinem Fukem, předsedou správní rady a nyní jsme se ptali prof. PhDr. Josefa Alana, CSc., který je členem správní rady od prosince 2008.

Kurzy pro pracovníky z oblasti Krizové pomoci


Pro pracovníky z oblasti Krizové pomoci připravila Včasná pomoc dětem dva kurzy, na které se můžete přihlásit.
Kurzy jsou zaměřené na Právní rámec a Náročené životní situace.

Pozvánka na prezentaci dánské Nadace VELUX


Společně s NADACÍ VELUX (THE VELUX FOUNDATIONS) vás zveme na informační setkání ke grantovým příležitostem na poli odborného vzdělávání a odborné praxe.

Vyhlášení výzvy Prazdroj lidem


Vyhlášení grantového programu Plzeňského Prazdroje, výzva PRAZDROJ LIDEM. Cílem je podpora komunitních a vzdělávacích veřejně prospěšných aktivit ve vztahu k oživování veřejného prostoru.

NROS slaví 25 let


Naše nadace letos slaví 25 let od svého založení, a tak jsme se rozhodli, že vás letos provedeme historickými milníky, které ovlivňovaly nejen neziskový sektor, ale i těmi, které jsme dokázali ovlivnit my sami v roli nadace. Víme totiž, že naší nejdůležitější činností je podpora neziskového sektoru a rozvoj občanské společnosti. Jako první jsme pro […]

Chcete s námi zůstat i nadále v kontaktu?


Pokud s námi chcete i nadále zůstat v kontaktu a dozvídat se ty nejzajímavější informace ze světa nezisku, klikněte na náš newsletter a zůstaňte s námi ve spojení.

V červnu startuje 6. ročník ocenění Neziskovka roku


Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by zasloužila ocenění za svou činnost? Již 1. 6. 2018 spouštíme 6. ročník ocenění Neziskovka roku, ve kterém můžete až do 29. 6. 2018 nominovat svou oblíbenou neziskovou organizaci. Samotné neziskové organizace se mohou přihlašovat až do 14. 9. 2018. Kromě prestižního titulu a věcných odměn můžete získat zejména účinné nástroje pro zlepšení činnosti své organizace.

Tiskové prohlášení


NROS vydává tiskové prohlášení k neoficiální události nazvané Běh pro Kuře 2018 – Praha, která zavádějícím způsobem odkazovala na charitativní akci „BĚH PRO KUŘE 2018“

Snídaně s dopadem


Srdečně Vás zveme 5. 6. 2018 na neformální setkání k tématu „Sledování, měření a zvyšování dopadu“. Přijďte dobře posnídat, diskutovat, vyměnit si názory k tématu a vzájemně se inspirovat.

Pozvánka na seminář ve Vile Čerych a udílení Ceny Ladislava Čerycha


Srdečně vás zveme na seminář s názvem Rozpaky z občanské společnosti uspořádaný k 25 letům od založení Nadace rozvoje občanské společnosti a na udílení Ceny Ladislava Čerycha 25. května 2018 od 10:00 – 16:00 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace