Přihlašování do třetího kola vzdělávání pro oblast krizové pomoci OTEVŘENO!


Nabízíme účast na cyklu vzdělávacích seminářů, které jsou určeny všem, kteří pracují v oblasti krizové pomoci pro děti. Jedná se o dva akreditované a pět neakreditovaných seminářů sestavených lektory na míru potřebám odborných pracovníků v krizové pomoci.

Přeměňte trable na výhody a poznejte digitální kanceláře G Suite


Spousta z nás musela ze dne na den začít pracovat z domova a všichni se učíme, jak nejlépe na to. Pojďte se seznámit s řešením od Googlu. Ukážeme si tajemství digitální kanceláře Google G Suite. Jedná se rozhodně o řešení, které vám v dnešní době pomůže jednoduše a bez omezení pracovat z domova, na dálku.

Vyhlašujeme rekvalifikační vzdělávací kurz „Manažer“


Chcete získat znalosti v oblasti řízení organizace? Přihlaste se na náš akreditovaný rekvalifikační vzdělávací cyklus „Manažer“ Podívejte se, co vše se naučíte.

Pracujeme z domova


Vážení, z důvodu aktuální situace a v souladu s opatřením vlády Vám oznamujeme, že v Nadaci přecházíme do režimu „home office“. Od 17. 3. do 13. 4. včetně Vám budeme k dispozici na e-mailech, ev. na mobilních telefonech. Osobní kontakt ani telefonický na pevné linky není možný. Děkujeme Vám za pochopení.

Nabídka volného místa


Hledáme finanční manažerku/finančního manažera. Více informací naleznete zde.

Online kurzy s NROS


Z důvodu aktuální situace jsme pro vás připravili tři kurzy online. Ukážeme vám základy práce s grafickým nástrojem Canva, povíme vám jak smysluplně a efektivně využívat Facebook a představíme vám balík digitální kanceláře od Google.

Jak pomáhat, když jsme doma


I doma jde pomáhat dětem a zabavit u toho můžete i vaše děti. Sestavili jsme pro vás Kuřecí aktivity, které potěší celou vaši rodinu, a budete mít z toho radost. Najdete zde letáček s Kuřecími nápady, jak s dětmi pomáhat. Pokud vaše výtvory budete sdílet s námi, určitě vás odměníme. Zároveň máme i letáček pro dospělé, kteří se do Kuřecích aktivit můžou také zapojit. Pomáhat dětem je přece radost.

Odložen pořad Pomozte dětem a Peříčkový týden


Vzhledem k aktuální situaci jsme se s Českou televizí dohodli na ODLOŽENÍ přímého přenosu Pomozte dětem 13.4. a s tím i souvisejícím Peříčkovým týdnem (13.4.-19.4.) Děkujeme všem za pochopení a o vývoji v harmonogramu sbírky vás budeme informovat. Dětem se však snažíme pomáhat dál! Nenechejte je v tom a pomáhejte s námi! Na projekty organizací v TOP 30 se můžete podívat zde.

Zrušené nebo přesunuté kurzy


Z důvodu aktuální situace jsme se rozhodli některé kurzy přesunout nebo zrušit. Kurz Vedení účetnictví pro NNO byl přesunut na 8.9. Kurz Jak pracovat s motivací, Média a tisková zpráva byl zatím zrušen bez náhradního termínu. Pro kurz Právní rámec pro pomoc dětem domlouváme prosincový termín.

Česká televize chystá benefiční speciál Herbáře. Neváhejte se přihlásit!


Česká televize nabízí neziskovým organizacím další možnost, jak se stát součástí jejího vysílání a získat nejen finanční pomoc, ale také podporovatele a publicitu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace