Pomozte dětem má opět TOP 50 projektů, pro něž sbírá podporu


Již třetím rokem můžete vidět TOP 50 projektů neziskových organizací z celé České republiky vybraných k podpoře ze sbírky Pomozte dětem. Ve 20. ročníku sbírky, který bude ukončen v květnu 2018, potřebuje Kuře pro tyto cenné projekty pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem sesbírat 15 milionů korun.

Slavíme Den dárců


Fórum dárců společně s Nadací rozvoje občanské společnosti připravilo na 29. listopadu oslavu pro všechny tuzemské dárce. Jako poděkování najdete na webu dendarcu.cz mimo jiné on-line knihu Zážitkového dárcovství, věnovanou všem dárcům v této zemi.

NROS ocenila Neziskovky roku 2017


Již popáté udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti společně s partnery ocenění Neziskovka roku. Během slavnostního večera převzaly vítězné organizace prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla organizace ve čtyřech kategoriích: malá, střední, velká neziskovka a Cena veřejnosti. A kdo tedy stanul na stupních vítězů?

Hledáme ekonoma či ekonomku


Podívejte se, zda právě Vám není určena nabídka práce v naší nadaci. Přihlášky do výběrového řízení lze zasílat do konce prosince 2017.

Ocenění Neziskovka roku 2017 už brzy vyhlásí vítěze


Ve středu 22. listopadu probíhalo v naší nadaci závěrečné klání letošního ročníku ocenění Neziskovka roku. Devět finalistů tu předstoupilo před hodnoticí komisi a prezentovalo svoji činnost.

NROS se připojuje ke kampani Týden rané péče 2017


Naše nadace podporuje rozvoj a profesionalizaci služeb rané péče dlouhodobě. V rámci programu Včasná pomoc dětem realizovala ve spolupráci s agenturou STEM analýzu zaměřenou na vybrané otázky v oblasti rané péče a krizové telefonické pomoci a spustila novou stránku, která má pomoci rodičům vyhledat služby rané péče v dosahu jejich bydliště.

Hlasování v Ceně veřejnosti odstartovalo


Také v letošním ročníku ocenění Neziskovka roku má široká veřejnost možnost zvolit tu svoji NEJneziskovku. Svůj hlas můžete dát jednomu z patnácti finalistů od 20. října do 21. listopadu.

NROS vyhlašuje výzvu v rámci programu Včasná pomoc dětem


Od 16. října 2017 mohou organizace působící v oblasti služeb rané péče žádat v rámci programu Včasná pomoc dětem o tzv. malý grant.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P


NROS vyhlašuje 4. výběrové kolo IX. ročníku Programu 3P s uzávěrkou žádostí 6. listopadu 2017. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

NROS podpořila konferenci o rané péči


Prostřednictvím programu Včasná pomoc dětem podpořila Nadace rozvoje občanské společnosti 5. konferenci pracovníků v rané péči. Konference proběhla ve dnech 13. – 15. září v Olomouci pod záštitou MUDr. Lumíra Kantora, Ph.D., primáře novorozeneckého oddělení FN Olomouc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace