JAK NA VÍCEZDROJOVÉ FINANCOVÁNÍ V NNO


Potřebujete porozumět vlastnostem a možnostem jednotlivých typů finančních zdrojů? Přihlaste se na kurz s lektorkou JUDr. Hanou Frištenskou kde se budeme věnovat veřejným rozpočtům, jejich struktuře a tvorbě a konceptu státní dotační politiky. Seznámíme se s legislativním rámcem dotační politiky státu a získáme základní informace o dotačních programech jednotlivých ústředních orgánů státní správy na rok 2019.

Byl spuštěn další ročník Neziskovky roku


Máte ve svém okolí neziskovou organizaci, která by si zasloužila ocenění za svou činnost? Jste neziskovka a chcete sami sebe otestovat? Začíná sedmý ročník Neziskovky roku, ocenění, kde kromě prestižního titulu, věcných odměn či uznání, mohou neziskovky získat i účinné nástroje pro zlepšení vlastní činnosti.

Potřebujete se zorientovat v mediích a naučit se jak napsat tiskovou zprávu?


Přesně pro vás je kurz, kterým provede Pavel Turner a Jan Kábrt. Během semináře bude s účastníky detailně probráno, jak fungují a jaká jsou média v ČR a jak napsat správně tiskovou zprávu.

GRANTOVÁ VÝZVA: OBČANSKÁ SPOLEČNOST


Ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA AUTO vyhlašujeme grantovou výzvu Občanská společnost. Výzva je zaměřena na podporu komunitního života Mladoboleslavska prostřednictvím veřejně prospěšných projektů, které budou rozvíjet a navazovat na místní tradice, přinášet inovace, inspiraci, podněty a povedou k rozvoji a zkvalitnění života občanů. Uzávěrka příjmu přihlášek je 12. června 2019.

Workshop Jak na úspěšnou komunikaci v České televizi


Zveme Vás na další celodenní workshop České televize pro zástupce neziskových organizací, který se uskuteční ve středu 5. června 2019. Tématem je komunikace v různých podobách – s novináři, veřejností, na sociálních sítích i formou mobilní žurnalistiky.

Udílení ceny Ladislava Čerycha


Nadace rozvoje občanské společnosti a Centrum rozvoje Česká skalice, o.p.s. vás zvou na 14. ročník udílení ceny Ladislava Čerycha, které proběhne 31. května od 17 hodin ve Vile Čerych.

Kurz „Řízení organizační změny podle J. Kottera“


Potřebujete provést organizační změnu a chcete se na ní připravit? Připravili jsme seminář, kde Vás seznámíme s osmifázovým procesem řízení změny, který sestavil teoretik managementu John Kotter. Seminářem Vás provede zkušený lektor Mgr. Petr Vrzáček a kurz proběhne 31. 5. 2019 od 9.30 do 16.30 hodin u nás v NROS.

Třídenní rozvojový seminář pro vedoucí pracovníky v neziskovkých organizacích


Připravili jsme pro vás třídenní rozvojový seminář pro vedoucí pracovníky v neziskových organizacích především zaměřených na sociální služby a přímou práci s klientem s názvem Autenticita a přirozená autorita v roli vedoucího pracovníka. Kurz pod vedením lektora Mudr. Jiřího Ježka proběhne 5. 6. – 7. 6. 2019 v NROS od 9 do 16.30 hodin.

FUNDRAISING A PR NA CESTĚ K DÁRCI


Chystáte akci pro veřejnost? Plánujete kampaň na dárce? Tady všude pro vás bude důležitá spolupráce s PR v organizaci. Připravili jsme pro vás kurz s lektorkou Denisou Ratajovou, vedoucí PR a tiskové mluvčí v Domově Sue Ryder, který proběhne 30. 5. 2019 od 10 do 15.30 hodin.

BENEFIČNÍ VEČER S KUŘETEM SE VYDAŘIL!


Diváci v průběhu pořadu poslali prostřednictvím DMS přes dva miliony korun! Na Velikonoční pondělí ČT1 odvysílala benefiční pořad na podporu projektu Pomozte dětem. Celým pořadem provázela moderátorka Jolana Voldánová a přivítala ve studiu několik hostů. Známé osobnosti zpívaly Duety pro Kuře s talentovanými dětmi a bylo na co se dívat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace