Známe vítěze Neziskovka roku 2019


Již po sedmé udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) společně s partnery ocenění Neziskovka roku. Během včerejšího slavnostního večera (14.1.2020) v pražské Malostranské besedě, převzaly prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Pracovníkům neziskových organizací se otevírají nové vzdělávací kurzy, organizované společně Sdružením NROS a AVPO Servisní


S nabídkou společného vzdělávacího programu pro neziskové organizace přišly v tomto roce obecně prospěšná společnost AVPO Servisní a Sdružení NROS, dosavadní konkurenti na poli vzdělávání neziskových organizací.

Kurz Vícezdrojové financování


Potřebujete se dozvědět více o vícezdrojovém financování NNO včetně zdrojů z EU? Přihlaste se na náš kurz s lektorkou JUDr. Hanou Frištenskou, který se koná 14. ledna. Kurz přinese účastníkům seznámení se všemi druhy možných zdrojů pro NNO, jejich vlastnostmi a možnostmi.

Zemřela Helena Dluhošová


Dne 21. prosince 2019 zemřela po těžké nemoci PhDr. Helena Dluhošová, dlouholetá členka správní rady Nadace rozvoje občanské společnosti.

PF 2020


Děkujeme všem dárcům, partnerům, spolupracovníkům, neziskovým organizacím a přejeme všem krásné vánoční svátky a hezký nový rok.

Česká televize chystá další benefiční speciály soutěže Kde domov můj. Staňte se jejich součástí!


Česká televize nabízí neziskovým organizacím další možnost prezentovat činnost a získat finanční podporu prostřednictvím speciálních dílů soutěžního pořadu Kde domov můj. Na jaře 2020 odvysílá ČT tři benefiční speciály a jejich účastníkem může být i Vaše organizace.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 1. výběrové kolo XII. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 13. ledna 2020.

Fundraising po telefonu


Václav Tobrman je zkušený obchodník a zároveň lektor prodejních dovedností. Už jako obchodník dokázal plnit obratová očekávání svých nadřízených a jako lektor potom dokázal stejným směrem posunout začínající i seniorní obchodníky ve firmách nejrůznějšího zaměření. Na základě svých obchodních a lektorských zkušeností se rozhodl uspořádat seminář pro všechny, kterým se nedaří telefonovat podle jejich očekávání a kteří si připadají při fundraisingu nepříjemně a podbízivě.

Proč používat LinkedIn pro vás i vaší neziskovku?


Podle Fóra dárců dnes v komunikaci inspirující k dárcovství vedou právě sociální sítě, zejména Facebook. V roce 2018 mělo sice 56 % neziskovek ve světě na LinkedIn profil organizace, nicméně se zdá, že si s ním profíci z neziskovek (a nejen oni) moc nevědí rady a využívají jen zlomek možností, které jim tato sociální síť nabízí.

Grantový program Plzeňského Prazdroje


Hodnotící komise v grantové výzvě Plzeňského Prazdroje – prazdroj lidem 2019 vybrala 6. listopadu organizace, které podpoří částkou ve výši 2 350 000 Kč. Podívejte se, které organizace podpořila.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace