Radegast lidem 2019


Plzeňský Prazdroj s odborným garantem NROS vyhlašuje výzvu Radegast lidem.

Spouštíme druhý cyklus vzdělávání pro oblast krizové pomoci


Nadace rozvoje občanské společnosti Vám v rámci programu Včasná pomoc dětem nabízí účast na druhém cyklu vzdělávacích seminářů, které jsou určeny všem, kteří pracují v oblasti krizové pomoci pro děti.

Program Vy rozhodujete, my pomáháme je otevřený


Nadační fond společnosti Tesco ve spolupráci s naší nadací realizuje 6. kolo grantového programu zaměřeného na podporu projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací v 90 vybraných oblastech České republiky.

POMOZTE DĚTEM 2019 V ČESKÉ TELEVIZI


Stejně jako v uplynulých dvaceti letech, tak i letos se vrátí Kuře na obrazovku České televize na Velikonoční pondělí, 22. dubna ve 21. 20 na ČT1. Již po jedenadvacáté a máte se na co těšit.

Asociace poskytovatelů krizové pomoci – Spolu pomůžeme víc


Asociace poskytovatelů krizové pomoci, z. s., spouští svůj web a FB a začíná přijímat nové členy.

PEŘÍČKOVÝ TÝDEN JE ZA DVEŘMI


Kuřecí kmen Vás vyzývá, zapojte se! Zapojte se do Peříčkového týdne, který bude probíhat od 22.4.2019 do 28.4.2019 po celé ČR. Dobrovolníkům oblečených do žlutých triček s logem Kuřete a České televize můžete přispívat do zapečetěné kasičky a za minimální příspěvek 50 Kč do kasičky od nich obdržíte peříčkovou brož.

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ VE VILE ČERYCH A UDÍLENÍ CENY LADISLAVA ČERYCHA


Srdečně vás zveme na seminář ve Vile Čerych v České Skalici, který bude věnován tématu „Občanská společnost jako součást života“ Datum konání semináře je pátek 31. května 2019 od 10:00 do cca 16:00 hodin.

Kurz PR v nezisku s Denisou Ratajovou


Víte kdo je PR pracovník ve vaší organizaci a potřebujete si definovat, co vše má na starost? Přijďte na kurz „PR v nezisku“ s Denisou Ratajovou, se kterou si přiblížíte základní pravidla komunikace s novináři a dozvíte se další užitečné rady ohledně PR.

Vyhlašujeme výzvu k podávání žádostí do programu Včasná pomoc dětem


Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) ve spolupráci s The VELUX Foundations vyhlašuje výzvu k podávání projektových žádostí do programu Včasná pomoc dětem.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 2. výběrové kolo XI. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 29. dubna 2019.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace