NROS vyhlašuje výzvu v rámci programu Včasná pomoc dětem


Od 16. října 2017 mohou organizace působící v oblasti služeb rané péče žádat v rámci programu Včasná pomoc dětem o tzv. malý grant.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P


NROS vyhlašuje 4. výběrové kolo IX. ročníku Programu 3P s uzávěrkou žádostí 6. listopadu 2017. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

NROS podpořila konferenci o rané péči


Prostřednictvím programu Včasná pomoc dětem podpořila Nadace rozvoje občanské společnosti 5. konferenci pracovníků v rané péči. Konference proběhla ve dnech 13. – 15. září v Olomouci pod záštitou MUDr. Lumíra Kantora, Ph.D., primáře novorozeneckého oddělení FN Olomouc.

Podívejte se na dokument Čerych


Dokument nazvaný prostě „Čerych“ připravil pro Nadaci rozvoje občanské společnosti známý režisér Petr Jančárek ve spolupráci s Martinem Vidlákem z dokumentačního centra Knihovny Václava Havla.

Neziskovka roku 2017 zná své semifinalisty


Do pátku 15. září se mohly neziskové organizace z celé České republiky přihlašovat do 5. ročníku ocenění Neziskovka roku. Nyní je známo 15 semifinalistů, kteří se mimo jiné budou ucházet o speciální Cenu veřejnosti.

Požádejte Kuře o podporu


Sbírkový projekt Pomozte dětem vyhlásil 1. září 2017 další veřejné výběrové řízení na nadační příspěvky ze sbírky.  Žádat o podporu na své projekty mohou neziskové organizace pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku.

Grantový program Včasná pomoc dětem má svůj web


Program Včasná pomoc dětem, který je realizován díky podpoře The VELUX Foundations, má nové logo a nový web, a to také v anglické verzi.

Obnova altánu v zahradě Vily Čerych


Prostřednictvím charitativního webu Daruj správně jsme získali na záchranu altánu v zahradě Vily Čerych částku 25 820 Kč. Děkujeme všem dárcům.

Videa Fondu pro NNO nabízejí příběhy podpořených projektů


Čtyři videa, která vznikla jako výstupy z programu Fond pro nestátní neziskové organizace, přinášejí ukázku dobré praxe z podpořených organizací.

Přihlašování do Neziskovky roku 2017 je v plném proudu


Prestižní ocenění, které uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti, získají nejlépe řízené české neziskovky již popáté. Do uzávěrky přihlášek přitom zbývají ještě necelé dva měsíce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace