Sborník z konference Mezioborová spolupráce v krizové pomoci dětem


S radostí oznamujeme, že byl dokončen sborník z konference Mezioborová spolupráce v krizové pomoci dětem. Konference se konala 26. září v Praze za účasti zástupců důležitých nevládních organizací a státní správy.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 2. výběrové kolo XI. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 29. dubna 2019.

Spouštíme 1. výzvu v grantovém programu Plzeňský Prazdroj – Kozel lidem 2019.


Výzva je určena pro organizace z Velkopopovicka a Kamenicka, které mohou získat až 100. 000 Kč na svůj projekt. Plzeňský Prazdroj v této výzvě rozdělí celkem 375 000 Kč. Každá podpořená organizace získá navíc 5. 000 Kč na vzdělávání pro své pracovníky. Více informací naleznete zde.

PRÁVNÍ RÁMEC PRO POMOC DĚTEM


Potřebujete aktuální informace v oblastech práva ochrany nezletilých dětí? Přihlaste se na kurz vedený zkušenou advokátkou Mgr. Petrou Andršovou působící v oblasti rodinného práva, trestního práva a domácího násilí. V průběhu školení budou uváděny reálné případy a soudní rozhodnutí i související soudní judikatura Ústavního soudu ČR. Více informací a možnost přihlášení naleznete ZDE.

Přihlaste se na kurz „Jsem fundraiser“


Jana Vožechová se s Vámi podělí o svoje zkušenosti s fundraisingem a dá vám prostor sdílet svoje zkušenosti s ostatními. Cílem kurzu je poskytnout účastníkům prostor pro sdílení, výměnu zkušeností a „vlít čerstvou fundraisingovou krev do žil“. Více informací a možnost přihlášení naleznete ZDE.

Jak efektivně komunikovat


Chcete se naučit efektivně komunikovat a najít správnou cestu jak fundraisovat? Přesně pro vás je kurz Václava Tobrmana Jak efektivně komunikovat (nejen) po telefonu a stát se úspěšným fundraiserem. Seminář je určen pro začínající fundraisery, obchodníky, manažery a ředitele NNO. Více informací a možnost přihlášení naleznete ZDE.

JAK USPĚT VE FINANČNÍM ŘÍZENÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE


Chcete mít úspěšnou neziskovou organizaci, získat volné prostředky pro rozvoj, stabilizovat finance organizace a inspirovat se současnou dobrou praxí a zkušenostmi? Přihlašte se na kurz, který vede Petr Hořejš a Pavla Černá. Kurz se bude konat 20. 2. 2019 od 9 hodin u nás v NROS. Více informací a možnost přihlášení naleznete ZDE.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P s uzávěrkou příjmu žádostí 28. ledna 2019


NROS vyhlašuje 1. výběrové kolo XI. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 28. ledna 2019. O kolik lze žádat a na jak dlouho? Návratné nadační příspěvky NROS poskytuje ve výši od 250 000 Kč do […]

PF 2019


Děkujeme, že spolu s námi rozvíjíte občanskou společnost. Přejeme Vám a Vašim blízkým úspěšný rok 2019 ve všech směrech. „Život je radostná spoluúčast na záuraku bytí“ Václav Havel  

Neziskovka roku 2018 zná své vítěze


Již šestým rokem udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) slavící letos 25 let existence společně s partnery ocenění NEZISKOVKA ROKU. V pondělí 26.11.2018 během slavnostního večera v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a tradiční trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace