Lobbing je nebezpečný! Pokud je ho málo …


A ono ho u nás opravdu je málo! Neziskovky by v lobbingu měly být mnohem aktivnější a především efektivnější. Na kurzu NAUČTE SE LOBBOVAT! si ukážeme, jak na to. Přečtěte si článek o lobbingu od lektora Aleše Mrázka z AVPO ČR.

Krizové finanční řízení


Nyní je doba finančně nejistá pro spoustu z nás a obzvlášť pro neziskové organizace. Připravili jsme s lektorem Ing. Petrem Hořejšem, za podpory sociálního bankovnictví České spořitelny pro neziskovky, kteří jsou klienty právě soc. bankovnictví, zdarma online seminář Krizové finanční řízení. Seminář proběhl 12. května a zúčastnilo se 13 zástupců neziskovek. Během semináře Petr Hořejš pro vás shrnul stávající informace a napsal, jak v této době postupovat a na co se zaměřit. Držte se!

Zveřejnění výsledků programu ŠKODA Mobilita


Již známe budoucí majitele vozů ŠKODA OCTAVIA COMBI! Máme radost, že potřebné mobilní zdravotní a sociální služby budou podpořeny napříč celou naší zemí. Zástupci společnosti nyní budou jednotlivé organizace postupně oslovovat a domlouvat podmínky předání vozidla. Více info v článku.

Vyhlašujeme rekvalifikační vzdělávací kurz „MANAŽER”


Chcete získat znalosti v oblasti řízení organizace? Přihlaste se na náš akreditovaný rekvalifikační vzdělávací cyklus „Manažer“ Podívejte se, co vše se naučíte.

NROS partnerem online konference Moderní technologie v nezisku


„My musíme technologii ovládat, a ne se stát jejími otroky.“ Dalajláma. Přihlaste se na online konferenci, která se bude zabývat moderními technologiemi v neziskových organizací. Konat se bude 28.5.2020. Více informací zde.

Pomozte dětem vybralo 9 288 306 Kč


Během sobotního přenosu Kuře v bačkorách na ČT1 byla vybrána rekordní částka 9 288 306 Kč, z toho bylo 62 577 DMS v hodnotě 4 035 693 Kč. Jde o nejvyšší počet od roku 2010!

Přihlašování do třetího kola vzdělávání pro oblast krizové pomoci OTEVŘENO!


Nabízíme účast na cyklu vzdělávacích seminářů, které jsou určeny všem, kteří pracují v oblasti krizové pomoci pro děti. Jedná se o dva akreditované a pět neakreditovaných seminářů sestavených lektory na míru potřebám odborných pracovníků v krizové pomoci.

NROS pomáhá při zajištění mobilních sociálních a zdravotních služeb


Dnes jsme otevřeli program Mobilita, jehož cílem je rozdělit mezi 100 pomáhajících organizací 100 vozidel značky ŠKODA a tím přispět ke zvýšení dosahu zdravotnických a sociálních služeb. Auta do programu věnuje ŠKODA AUTO, a.s.

Pracujeme z domova


Vážení, z důvodu aktuální situace a v souladu s opatřením vlády Vám oznamujeme, že v Nadaci přecházíme do režimu „home office“. Od 17. 3. do odvolání Vám budeme k dispozici na e-mailech, ev. na mobilních telefonech. Osobní kontakt ani telefonický na pevné linky není možný. Děkujeme Vám za pochopení.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 3. výběrové kolo XII. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 11. května 2020.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace