Leoš Mareš vydraží svého trabanta pro Kuře


Také jste si všimli, že Leoš Mareš poslední měsíc nejezdí ve svém Ferrari, ale v trabantu? A přesně tento trabant se rozhodl pro Pomozte dětem vydražit. Vyvolávací částka je 1 milion korun. O trabanta je velký zájem a již nyní má několik zájemců.

NOVÉ KURZY VZDĚLÁVÁNÍ V OBLASTI KRIZOVÉ POMOCI


Nadace rozvoje občanské společnosti vám nabízí účast na cyklu vzdělávacích seminářů, které jsou určeny všem, kteří pracují v oblasti krizové pomoci pro děti.

Výzva Radegast lidem


Plzeňský Prazdroj s odborným garantem NROS vyhlašuje výzvu Radegast lidem v roce 2018.

Pivovar Radegast sídlí uprostřed překrásné beskydské krajiny. Krajiny plné přírodního bohatství a turisty vyhledávaných míst. Krajiny, kterou její obyvatelé nadevše milují, a proto chce Prazdroj místním pomoci tento unikátní kraj zachovat. Cílem podpory je péče o přírodní bohatství a udržitelný turismus v Beskydech, na který přerozdělí až  1 400 000 Kč.

Setkání k založení střešní organizace


7. 3. 2018 proběhlo v NROS setkání k založení střešní organizace v oblasti krizové pomoci pro děti. Schůzky se zúčastnili zástupci NROS a dalších 11 nestátních neziskových organizací věnujících se oblasti krizové pomoci pro děti. Formou otevřené diskuze bylo řešeno množství témat od nejvhodnější formy organizace přes její poslání a činnosti, podmínky členství či očekávání zúčastněných, která od střechy mají.

HLEDÁME FUNDRAISERA/KU PROJEKTU POMOZTE DĚTEM


Nadace rozvoje občanské společnosti hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici fundraiser/ka Pomozte dětem, společného projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize.

VÝZVA KOZEL LIDEM


Grantový program Plzeňského Prazdroje, který spravuje jako odborný garant Nadace rozvoje občanské společnosti, vypisuje výzvu Kozel lidem.

NROS slaví 25 let


Naše nadace na jaře oslaví 25 let od svého založení, a tak jsme se rozhodli, že vás letos provedeme historickými milníky, které ovlivňovaly nejen neziskový sektor, ale i těmi, které jsme dokázali ovlivnit my sami v roli nadace. Jako první jsme pro vás připravili rozhovor s paní Hanou Šilhánovou, ředitelkou Nadace, která stála u jejího vzniku a stále se snaží napomáhat rozvoji občanského sektoru.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P


NROS vyhlašuje 2. výběrové kolo X. ročníku Programu 3P s uzávěrkou žádostí 30. dubna 2018. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

Včasná pomoc dětem zakládá střešní organizaci v oblasti krizové pomoci pro děti


Nadace rozvoje občanské společnosti připravuje v rámci programu Včasná pomoc dětem založení střešní organizace pro NNO pracující v oblasti krizové pomoci pro děti.

Webová stránka nabízí vyhledání pomoci pro děti v těžkých životních situacích


V rámci programu Včasná pomoc dětem vznikla samostatná webová stránka určená zejména dětem a mladým lidem, kteří se potýkají s nějakým závažným trápením či problémem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace