Grantová výzva Gambrinus Kopeme za fotbal


Jsme odborným garantem grantové výzvy Gambrinus Kopeme za fotbal. Zapsané spolky, které splňují podmínky výzvy, mohou žádat o nadační příspěvek. Pravidla grantové výzvy.

Požádejte o nadační půjčku v Programu 3P s uzávěrkou příjmu žádostí 28. ledna 2019


NROS vyhlašuje 1. výběrové kolo XI. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 28. ledna 2019. O kolik lze žádat a na jak dlouho? Návratné nadační příspěvky NROS poskytuje ve výši od 250 000 Kč do […]

Otevíráme úspěšný rekvalifikační kurz MANAGEMENT


Kurz je pořádán za finanční podpory Sociálního bankovnictví České spořitelny, a.s. Vzdělávací program je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a je určen zejména vedoucím pracovníkům NNO.  Kurz bude probíhat v období od 4. února do 17. června 2019 v rozsahu 120 hodin. Více informací a přihlášení ZDE.

Vánoční provoz


Ve dnech 22. 12. 2018 – 1.1.2019 bude NROS uzavřena. Na viděnou se budeme těšit hned 2.1.2019.

Neziskovka roku 2018 zná své vítěze


Již šestým rokem udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) slavící letos 25 let existence společně s partnery ocenění NEZISKOVKA ROKU. V pondělí 26.11.2018 během slavnostního večera v pražském Divadle Archa převzaly prestižní titul a tradiční trofej ve tvaru hranolu z optického skla neziskové organizace ve čtyřech kategoriích (malá, střední a velká organizace, Cena veřejnosti).

Koncert „Přicházení“ ve vile Čerych


U příležitosti blížících se Vánoc vás srdečně zveme na koncert „Přicházení“ ve Vile Čerych. Účinkují: Hana Medková – soprán, Luboš Janhuba – baryton, průvodní slovo, Karel Houdek – trubka, Václav Uhlíř – varhany. Na koncertě zazní známé vánoční melodie a připomeneme si sedmý rok od úmrtí Václava Havla, který ve Vile natočil film Odcházení

Co NROS dělá pro ranou péči


NROS dlouhodobě podporuje rozvoj a profesionalizaci služeb rané péče. V rámci různých programů mohou nestátní neziskové organizace žádat o nadační příspěvky na realizaci svých projektů.

Poslední volná místa na vzdělávácím kurzu


Jak se dívá na vedení účetnictví, audit a výroční zprávu auditor? Přijďte k nám 6. a 12. 11. a na semináře VEDENÍ ÚČETNICTVÍ NNO A AUDIT + VÝROČNÍ ZPRÁVA Z POHLEDU AUDITORA a DAŇ Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH A FYZICKÝCH OSOB ZA ROK 2018 RELEVANTNÍ PRO NNO a dozvíte se vše o problematice účetnictví a daní z pohledu neziskové organizace.

Začíná týden rané péče


Nadace rozvoje občanské společnosti se již druhým rokem připojuje k osvětové kampani Týden rané péče®. V týdnu od 5. do 11. listopadu 2018 proběhne již 11. ročník kampaně tentokrát s mottem „Na lidech záleží“.

O nadační půjčku v Programu 3P můžete žádat jen do 7. 11. 2018


Ve 4. výběrovém kole X. ročníku Programu 3P od NROS můžete žádat o návratný nadační příspěvek jen do 7. listopadu 2018. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace