Víte jak samofinancovat vaší organizaci?


Pomůžeme vám pochopit, proč je důležité vnášet do neziskové organizace prvky samofinancování, generovat nápady na samofinancování, ověřit potenciál prvních nápadů, nastartovat proces strukturovaného společného uvažování v týmu o samofinancování a provést analýzu bodu zvratu na modelovém příkladu.

Jak na Facebook


Všichni víme co je to Facebook, ale umíme ho my v neziskovkách efektivně využívat? Pro ty, co se chtějí o Facebooku více dozvědět, jak dělat zajímavé a efektivní příspěvky, jsme připravili kurz JAK NA FACEBOOK, který proběhne 7. října v NROS s lektorkou Lucií Budíkovou.

Podcast Nahlídni má druhý díl


Poslechněte si náš druhý díl podcastu Nahlídni. Tentokrát jsme vyzpovídali Lucii Budíkovou, která se stará firmám o sociální sítě. Probrali jsme, zda neziskovka má mít profil na Facebooku a jak má dělat efektivní příspěvky na sociálních sítích.

Zažádejte si o podporu v programu Vy rozhodujete, my pomáháme společnosti Tesco


Zažádejte si o podporu vašeho projektu v 8. kole programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“! Program je opět otevřen! Vyhlašuje Tesco ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.

Rychlá 3. výzva Škoda Stromky


Máme tu týdenní rychlou výzvu na výsadbu stromů ve vašem okolí. Už od roku 2007 obohacuje ŠKODA AUTO českou krajinu o nové stromy a právě teď je spuštěno nové kolo grantového programu. Do 11. 9. 2020 můžete podávat žádosti do grantového programu ŠKODA STROMKY, který realizuje společnost ŠKODA AUTO ve spolupráci s NROS. Cílem grantového programu ŠKODA Stromky je vysadit „Za každý prodaný vůz jeden strom”. Neváhejte! Více zde.

Spustili jsme podcast Nahlídni


V úterý 1. září nejen, že začal první školní den, ale také měl premiéru náš nový podcast Nahlídni. Připravujeme ho ve spolupráci s AVPO ČR (Asociace veřejně prospěšných organizací ČR) a budeme si zvát zajímavé hosty a povídat si o vzdělávání, rozvoji a o tom, jak to chodí v nezisku. Najdete nás nejdříve na youtube , spotify a snad brzo i na apple podcastech a na google podcastech.

Piknik na zahradě v NROS


V pondělí 24. srpna jsme společně s AVPO ČR uspořádali setkání zástupců neziskových organizací s lektory a partnery. Představili jsme naše zajímavé kurzy, které již brzy zahájíme. Akce se vydařila a zúčastnili se jí i naši dlouholetí partneři Nadace ČEZ a Skupina ČEZ a také Česká spořitelna. Podívejte se na fotky z našeho setkání.

Kuře s aktovkou


Zapojte se i vy a podpořte děti, které by jinak zůstaly bez školních pomůcek, asistence nebo doučování. Jednou z nejpostiženějších skupin v průběhu letošní koronavirové krize představovaly děti. Řada z nich nemá plnohodnotné sociální, rodinné nebo ekonomické zázemí. Kuře ve spolupráci s Českou televizí se jim prostřednictvím této výzvy rozhodlo pomoci s návratem do školních lavic.

Přihlaste se do Neziskovky roku 2020


Chcete vědět kde jsou silné a slabé stránky v řízení Vaší organizace? Chcete dostat zpětnou vazbu od odborníků? Přihlaste se do ocenění Neziskovka roku 2020. Organizace musí nejdéle do 18. září vyplnit sebehodnotící formulář.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 4. výběrové kolo XII. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 14. září 2020.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace