Přihlaste se do Neziskovky roku 2020


Chcete vědět kde jsou silné a slabé stránky v řízení Vaší organizace? Chcete dostat zpětnou vazbu od odborníků? Přihlaste se do ocenění Neziskovka roku 2020. Organizace musí nejdéle do 18. září vyplnit sebehodnotící formulář.

Vyhlašujeme rekvalifikační vzdělávací kurz „MANAŽER”


Chcete získat znalosti v oblasti řízení organizace? Přihlaste se na náš akreditovaný rekvalifikační vzdělávací cyklus „Manažer“ Podívejte se, co vše se naučíte.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 4. výběrové kolo XII. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 14. září 2020.

Auta od Škodovky darem do zdravotních a sociálních služeb


Ve středu 1. července předala ŠKODA AUTO, a.s. prvních deset ze sta vozidel Škoda Octavia pomáhajícím organizacím s cílem posílit dostupnost zdravotních a sociálních služeb a to i v odlehlých lokalitách, kde péče chybí. NROS byla společně s Asociací veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO) od počátku myšlenky posílení mobility potřebných služeb u toho a zajistila celý grantový proces výběru organizací.

Vysaďte strom ve vašem okolí


Chcete vysadit stromy ve vašem okolí? Už od roku 2007 obohacuje ŠKODA AUTO českou krajinu o nové stromy a právě teď je spuštěno nové kolo grantového programu. Až do 7.8.2020 můžete podávat žádosti do grantového programu ŠKODA STROMKY, který realizuje společnost ŠKODA AUTO ve spolupráci s NROS.

Nastartujme Česko! – prodlužujeme výzvu


Spouštíme výzvy grantového programu Plzeňského Prazdroje – Nastartujme Česko!Věděli jsme, kdy zastavit a zůstat v klidu doma, ale víme také, že už je třeba dát vše zase do pohybu. Nastartovat znovu naši zemi je naší aktuální společnou výzvou. Plzeňský Prazdroj je součástí iniciativy Nastartujme Česko a aktivně podporuje obnovu společenského života i české ekonomiky.

POSLEDNÍ ŠANCE NA ZÍSKÁNÍ JEDNODUCHÉHO GRANTU NA PROVOZ – VÝZVA PRODLOUŽENA


Uzávěrka pro podání žádostí v rámci grantové výzvy Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO se prodlužuje do pátku 17. 7. do 12 hodin. Jste nezisková organizace, která má v okrese Mladá Boleslav sídlo, nebo zde prokazatelně dlouhodobě poskytuje služby? Právě pro vás je otevřena grantová výzva.

Podpora organizací z Mladoboleslavska od Nadačního fondu ŠKODA AUTO


Jste organizace z Mladoboleslavska a potřebujete finanční podporu na zachování činnosti v důsledku pandemie Covid 19? Naše nadace ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA AUTO vyhlašuje grantovou výzvu Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO. Podívejte se zda je tato výzva pro vás a napište projekt.

Odstartoval 8. ročník ocenění Neziskovka roku


Ve čtvrtek 28. května na konferenci Moderní technologie v nezisku odstartoval 8. ročník ocenění Neziskovka roku. Nadace rozvoje občanské společnosti vyhlašuje ocenění pro české neziskovky, které umožňuje přihlášeným vyhodnotit řízení své činnosti a získat inspiraci ke zlepšení. Titul Neziskovka roku 2020 obdrží nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, velká, střední neziskovka) a také v Ceně veřejnosti. 

HURÁ, 24H PRO KUŘE BUDE!


Již po patnácté se ve dnech 20.-21.června sejdou nadšenci aut a našeho Kuřete, aby společnými silami a hlavně zábavně podpořili děti, které to potřebují! V Obchodním centru Letňany se uskuteční jedna z největších automobilových sešlostí v České republice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace