Webová stránka nabízí vyhledání pomoci pro děti v těžkých životních situacích


V rámci programu Včasná pomoc dětem vznikla samostatná webová stránka určená zejména dětem a mladým lidem, kteří se potýkají s nějakým závažným trápením či problémem.

Dva semináře k GDPR pro neziskovky


Na únor jsme připravili pro neziskové organizace dva semináře týkající se evropské směrnice o ochraně osobních údajů, která vejde v platnost 25. května 2018. Semináře proběhnou v našem Vzdělávacím středisku Václavka v Praze 5.

Kancelářské prostory k pronájmu


Nabízíme k pronájmu bez provize zrekonstruované, atraktivní a útulné kanceláře v sídle Nadace rozvoje občanské společnosti. Kancelářské prostory o ploše 23 m² a 21 m², Na Václavce 1135/9, Praha 5.

POSTAVENÍ, PROBLÉMY A POTENCIÁL ROZVOJE OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI


Studie Postavení, problémy a potenciál občanské společnosti, kterou na základě kvalitativních výzkumů v rámci sektoru a rozhovorů s experty a opinionmakery v roce 2017 vypracovala NROS a Nadace Partnerství, identifikovala klíčové výzvy sektoru.

Skončil kurz MANAGEMENT


Všech 16 účastníků zakončilo rekvalifikační vzdělávací manažerský kurz úspěšně v pondělí 18. prosince. 

Gratulujeme!

Pomozte dětem má opět TOP 50 projektů, pro něž sbírá podporu


Již třetím rokem můžete vidět TOP 50 projektů neziskových organizací z celé České republiky vybraných k podpoře ze sbírky Pomozte dětem. Ve 20. ročníku sbírky, který bude ukončen v květnu 2018, potřebuje Kuře pro tyto cenné projekty pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem sesbírat 15 milionů korun.

Slavíme Den dárců


Fórum dárců společně s Nadací rozvoje občanské společnosti připravilo na 29. listopadu oslavu pro všechny tuzemské dárce. Jako poděkování najdete na webu dendarcu.cz mimo jiné on-line knihu Zážitkového dárcovství, věnovanou všem dárcům v této zemi.

NROS ocenila Neziskovky roku 2017


Již popáté udělovala Nadace rozvoje občanské společnosti společně s partnery ocenění Neziskovka roku. Během slavnostního večera převzaly vítězné organizace prestižní titul a nádhernou trofej ve tvaru hranolu z optického skla organizace ve čtyřech kategoriích: malá, střední, velká neziskovka a Cena veřejnosti. A kdo tedy stanul na stupních vítězů?

Ocenění Neziskovka roku 2017 už brzy vyhlásí vítěze


Ve středu 22. listopadu probíhalo v naší nadaci závěrečné klání letošního ročníku ocenění Neziskovka roku. Devět finalistů tu předstoupilo před hodnoticí komisi a prezentovalo svoji činnost.

NROS se připojuje ke kampani Týden rané péče 2017


Naše nadace podporuje rozvoj a profesionalizaci služeb rané péče dlouhodobě. V rámci programu Včasná pomoc dětem realizovala ve spolupráci s agenturou STEM analýzu zaměřenou na vybrané otázky v oblasti rané péče a krizové telefonické pomoci a spustila novou stránku, která má pomoci rodičům vyhledat služby rané péče v dosahu jejich bydliště.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace