Předání ředitelského žezla


Hana Šilhánová, která vedla nadaci 25 let, předala ředitelské žezlo Janě Vožechové. Ta byla 1. srpna hostem Lucie Výborné na Radiožurnálu. Poslechněte si, kam podle ní směřuje neziskový sektor, a jak hodnotí práci NROS. ​​​​​​​

Přihlaste se do Neziskovky roku 2018


Možnost přihlásit se do 6. ročníku ocenění Neziskovka roku máte do 14. 9. 2018. Do tohoto data můžete také svojí oblíbenou neziskovku do ocenění nominovat. Kromě prestižního titulu, věcných odměn a 20 000 Kč, může nezisková organizace získat zejména účinné nástroje pro zlepšení činnosti své organizace.

Konference: Mezioborová spolupráce v krizové pomoci dětem


NROS pořádá konferenci pro všechny, kteří se zabývají krizovou pomocí pro děti. Jejím tématem je mezioborová spolupráce v této oblasti.

Pomozte dětem je nejznámější veřejnou sbírkou v České republice


Dle výsledků agentury STEM /středisko empirických výzkumů/ z června 2018 je sbírka Pomozte dětem jednoznačně nejznámější českou veřejnou sbírkou. Spontánně ji jmenuje téměř třetina dotazovaných.

Ohlédnutí za seminářem ve Vile Čerych


Dne 25. května 2018 se ve Vile Čerych v České Skalici uskutečnil již 13. seminář tentokrát na téma Rozpaky z občanské společnosti s podtitulem 25 let Nadace rozvoje občanské společnosti. Přečtěte si, jaké to bylo.

Zažádejte o návratný nadační příspěvek z Programu 3P


NROS vyhlašuje 3. výběrové kolo X. ročníku Programu 3P s uzávěrkou příjmu žádostí 24. září 2018.

Rozhovor s Josefem Alanem k 25. výročí NROS


Nadace letos slaví 25 let od svého založení a my vám každý měsíc přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají k neziskovému sektoru co říct. Jako první jsme pro vás připravili rozhovor s paní Hanou Šilhánovou, ředitelkou Nadace, která stála u jejího vzniku, dále rozhovor s Ing. Martinem Fukem, předsedou správní rady a nyní jsme se ptali prof. PhDr. Josefa Alana, CSc., který je členem správní rady od prosince 2008.

Kurzy pro pracovníky z oblasti Krizové pomoci


Pro pracovníky z oblasti Krizové pomoci připravila Včasná pomoc dětem dva kurzy, na které se můžete přihlásit.
Kurzy jsou zaměřené na Právní rámec a Náročené životní situace.

Pozvánka na prezentaci dánské Nadace VELUX


Společně s NADACÍ VELUX (THE VELUX FOUNDATIONS) vás zveme na informační setkání ke grantovým příležitostem na poli odborného vzdělávání a odborné praxe.

Vyhlášení výzvy Prazdroj lidem


Vyhlášení grantového programu Plzeňského Prazdroje, výzva PRAZDROJ LIDEM. Cílem je podpora komunitních a vzdělávacích veřejně prospěšných aktivit ve vztahu k oživování veřejného prostoru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace