Urovnejte konflikt pomocí mediace


Potřebujete urovnat konflikt mezi znesvářenými stranami? Využijte mediace, u které řešení konfliktů odpovídá zájmům a potřebám jednotlivých stran. Toho je možno dosáhnout prostřednictvím oboustranného sdílení příčin a pozadí celého konfliktu. V příspěvku se dovíte více.

Je důležitá kybernetická bezpečnost i pro neziskové organizace?


Slyšeli jste někdy pojem kybernetická nebo online bezpečnost? V dnešní době důležitá věc i pro neziskové organizace. V nedávné době byla odcizena data třeba neziskové organizaci Pferda. Jak tomu zabráníme? Jak se máme chránit? Uvnitř příspěvku se dozvíte víc.

WORKSHOP PRO NEZISKOVKY Z JIHOMORAVSKÉHO KRAJE


Rádi bychom neziskovky z Jihomoravského kraje pozvali na VZDĚLÁVACÍ WORKSHOP pro malé a střední neziskové organizace v rámci projektu Profesionalizace neziskovek. Workshop se koná v online podobě 12. května od 9:30 a je zdarma. V příspěvku najdete přesný harmonogram, témata přednášek a odkaz na přihlášení.

Od vize k realizaci


Změny mohou přijít kdykoli a odkudkoli. Ať chceme nebo ne, více či méně ovlivňují naše vize, realizace projektů, jejich dokončování, chod celé neziskovky a lidí v ní. Některé změny jsou tak rychlé, že se na ně připravit dopředu nedá. Připravili jsme pro vás kurz, který je zaměřen na problematiku řízení změny, a s tím souvisejících procesů v oblasti projektů, HR, financí a dalších. Více v příspěvku.

Startuje kampaň Takoví jsme


Jsme národ neviditelných hrdinů a země láskyplných bojovnic. Češi jsou lepší, než si o sobě myslí.

Jaké jsou příčiny a symptomy syndromu vyhoření


Syndromem vyhoření je v dnešní době ohroženo stále více lidí a to nejen v pomáhajících profesích. Co je to vlastně syndrom vyhoření? Je to stav celkového vyčerpání organismu zpravidla z velmi namáhavé práce spojené s dlouhodobou stresovou zátěží. Uvnitř příspěvku si přečtěte článek o příčinách a symptomech syndromu vyhoření.

Fundraising a PR jsou spojené nádoby


Přečtěte si krátký článek od lektorky Denisy Ratajové, vedoucí PR a tiskové mluvčí v Domově Sue Ryder o PR a fundraisingu.

Staňte se naším kolegou


Chcete pracovat ve stabilní nadaci se skvělou pověstí a tradicí? Nabízíme pozici koordinátora projektu Neziskovka roku (0,5 úvazku na IČ nebo DPČ/DPP). Čeká vás řízení a správa celého projektu. Nabízíme notebook, příspěvek na mobilní tarif a práci v super kolektivu. Jsme pet friendly a zázemí máme ve vile s hezkou zahradou na Praze 5. Podívejte se na více info a napište nám. Těšíme se!

Jak a odkud financovat vzdělávání v neziskových organizacích?


Jedna z velice častých otázek neziskových organizací je „Odkud máme brát peníze na financování našeho vzdělávání?“ Vzdělávání je bezesporu důležitá složka každé organizace, stejně jako je tomu u firem a i ve státním sektoru. Přečtěte si článek od naší lektorky Veroniky Pačesové, která se hledání zdrojů financování věnuje.

WORKSHOP PRO NEZISKOVKY ZE ZLÍNSKÉHO KRAJE


Rádi bychom neziskovky ze Zlínského kraje pozvali na VZDĚLÁVACÍ WORKSHOP pro malé a střední neziskové organizace v rámci projektu Profesionalizace neziskovek. Workshop se koná v online podobě 14. dubna od 9:30 a je zdarma. V příspěvku najdete přesný harmonogram, témata přednášek a odkaz na přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace