Vyhlašujeme 2. kolo grantové výzvy Občanská společnost


Ve spolupráci s  Nadačním fondem ŠKODA AUTO vyhlašujeme 2. kolo grantové výzvy Občanská společnost. Grantový program je zacílen na podporu komunitního života Mladoboleslavska, na financování veřejně prospěšných projektů, které budou rozvíjet a navazovat na místní tradice, přinášet inovace, inspiraci, podněty a povedou k rozvoji a zkvalitnění života občanů. Uzávěrka příjmu přihlášek je 10. září 2019.

Cyklus tří kurzů o financích za velice výhodnou cenu.


Ve spolupráci se společností 22HLAV s.r.o. jsme pro vás připravili cyklus tří kurzů zaměřených na daně, finance a účetnictví za velice výhodnou cenu. Na jeden z kurzů se může nezisková organizace přihlásit za pouhých 790 Kč.

Asociace poskytovatelů krizové pomoci má již 19 členů


APKP postupně rozšiřuje svoji činnost i řady. Nově se připojily organizace Modrá linka, Život 90 a Dětské centrum Zlín.

Spuštěno veřejné hlasování ve výzvě Radegast lidem 2019


Na stránkách Plzeňského Prazdroje můžete dát hlas projektu, který Vás nejvíce oslovil. Organizace, která získá nejvíce bodů ve veřejném hlasování obdrží bonusovou prémii ve výši 50.000 Kč na rozvoj organizace. Pozor, hlasovat pro svého favorita můžete jen jednou. Vítěz bude zveřejněn na Dni Radegastu 31. 8. 2019.

POŽÁDEJTE O NADAČNÍ PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 3. výběrové kolo XI. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 23.září 2019.

Hlasování na prodejnách TESCO ukončeno


Hlasování na prodejnách v rámci 6. kola programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ od společnosti TESCO bylo ke dni 14. července 2019 ukončeno. Průběžné výsledky byly zveřejňovány na stránkách projektu: https://itesco.cz/pomahame/. Na stejných stránkách budou uvedeny také konečné výsledky a to v týdnu od 29. července 2019.

Potřebujete nábytek?


Společnost ŠKODA Auto, a.s. daruje neziskovkám a veřejně prospěšným organizacím 102 kusů hezkého použitého nábytku za odvoz.
Odvoz ve dnech: po domluvě, nejdříve po datu 13. 8. 2019. (fotografie je jen ilustrační)

CHCETE VĚDĚT JAK NA VEDENÍ ÚČETNICTVÍ V NNO?


Na začátku září 9. 9. 2019 se uskuteční v NROS první seminář z cyklu tří vzdělávacích seminářů realizovaných společností 22HLAV s.r.o., díky níž nabízíme vzdělávací seminář pro neziskové organizace za velmi výhodnou cenu.

Výroční zpráva 2018


Rok 2018 shrnutý ve výroční zprávě. Děkujeme za podporu.

Blíží se ukončení možnosti nominace na Neziskovku roku


Už jen do neděle 30. 6. můžete nominovat svoji oblíbenou neziskovku na ocenění Neziskovka roku 2019. Po uzavření nominací budeme všechny organizace informovat a budou mít možnost se do ocenění přihlásit. Organizace může přihlásit i sama sebe a to nejdéle do 15. září vyplněním sebehodnotícího formuláře.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace