Bezpečnost na internetu


Nové technologie, práce na dálku, distanční výuka a dostupnost prakticky čehokoliv může přinášet mnoho výhod, efektivity i produktivity. Zároveň však může přinášet velká bezpečnostní rizika, která bychom měli znát a umět s nimi správně nakládat. Jak se chovat na internetu bezpečně? Jak si zabezpečit svá zařízení? Více v příspěvku.

Jak funguje typologie osobnosti a jak ji používat v komunikaci


Slyšeli jste někdy o osobnostní typologii? Osobnostní typologie nás učí, že každý jsme jiný a proto je důležité začít u sebe a u sebepoznání. Čím lépe poznáme sami sebe, tím lépe pochopíme ostatní. Pojďme si představit metodu osobnostní typologie MBTI® a ukázat si, co vám může přinést její pochopení. Více v příspěvku.

Bezplatný vzdělávací kurz pro neziskovky ze Středočeského kraje


Pokračujeme v sérii bezplatných vzdělávacích workshopů v rámci projektu Profesionalizace neziskovek! Můžete se těšit na PhDr. Petr Vojtíška PhD. a Mgr. Taťánu Plecháčkovou, kteří vám osvětlí, jak kvalitně nastavit evaluaci a měření dopadů a efektivně řídit projekty vaší organizace.

Zapojte se do papučového dne 6. října a držme se až do konce


Provázeli nás životem. Buďme s nimi, když ten jejich končí. Díky mobilním hospicům můžeme být u našich blízkých až do úplného konce v prostředí domova. Upozorněte společně s námi na to, že umírat doma je možné, a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský. Více v příspěvku.

Spuštěny přihlášky do cen Fóra dárců 2021


Fórum dárců i letos uspořádá Ceny Fóra dárců, do kterých mohou firmy i neziskové organizace přihlašovat své výroční zprávy, komunikační kampaně nebo sbírkové projekty a zaměstnanecké sbírky. Vyhlášení Cen proběhne 25. listopadu 2021 v žižkovském kině Přítomnost po Dárcovském summitu 2021. Více info v příspěvku.

Správní rady v neziskovce


Víte jaká je ze zákona odpovědnost členů správních rad? Znáte kompetence jednotlivých členů správních rad? Chcete zlepšit spolupráci správní rady a managementu NNO? V příspěvku pro vás máme řešení.

Bezplatný vzdělávací kurz pro neziskovky z Plzeňského kraje


První bezplatný vzdělávací workshop tohoto podzimu se blíží! Zveme zástupce malých a středních neziskovek z plzeňského kraje 14. září do Plzně, kde se dozvíte více jak kvalitně řídit projekty a finance vaší neziskové organizace. Více v příspěvku.

Česká televize chystá benefiční speciály pořadu Kde domov můj? Neváhejte se přihlásit!


Jste nezisková organizace, rádi byste prezentovali svou činnosti a ještě k tomu získali finanční podporu? Neváhejte a přihlaste se do speciálních dílů soutěžního pořadu Kde domov můj. Do konce roku 2021 odvysílá Česká televize dva benefiční speciály a jejich účastníkem může být i Vaše organizace.

Piknik pro neziskovky


Ve středu 18.8 u nás na zahradě v NROS proběhlo setkání s neziskovkami. Pro organizace jsme shrnuli vzdělávací aktivity za rok 2021 a představili co nás ještě čeká do konce roku. Prozradili jsme, co chystáme ve vzdělávání na rok 2022. Organizacím jsme představili naší novou kolegyni Veroniku Cinkovou a novinky v ocenění Neziskovka roku. Na závěr jsme ukázali nahrávaní podcastu Nahlídni naživo. Více v příspěvku.

Jaké jsou příčiny a symptomy syndromu vyhoření


Syndromem vyhoření je v dnešní době ohroženo stále více lidí a to nejen v pomáhajících profesích. Co je to vlastně syndrom vyhoření? Je to stav celkového vyčerpání organismu zpravidla z velmi namáhavé práce spojené s dlouhodobou stresovou zátěží. Uvnitř příspěvku si přečtěte článek o příčinách a symptomech syndromu vyhoření.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace