Projekt profesionalizace neziskovek se úspěšně rozbíhá.


Přihlásilo se nám již 65 malých a středních neziskových organizací, což nás velmi těší. Zbývá ještě posledních pár míst! Jak se do projektu přihlásit najdete uvnitř příspěvku.

Záznam zábavného programu s Kuřetem


Zábavný program k probíhající charitativní akci Čteme pro Kuře letos živě pro všechny

Oslavy 17. listopadu v koronavirové době


Navzdory epidemické situaci bychom neměli rezignovat na naši historii, naše občanství a naše hodnoty. Pojďme společně oslavit výročí sametové revoluce. I přes veškerá omezení je důležité se v tento den spojit a cítit tak vzájemnou sounáležitost a soudržnost. Připomeňme si odkaz 17. listopadu 1989 zapálením svíčky. Právě ta je symbolem solidarity a optimismu. Dejme si vědět, že v tom nejsme #samialespolu. Více info.

Čteme pro Kuře s Pomozte dětem


Již po deváté mají školáci skvělou příležitost pomáhat! A nemusí to jít z jejich kapesného. Přečtěte si více zde

Výzva Roční projekty Pomozte dětem se prodlužuje do pátku 4.12.2020


Získejte na aktivity s dětmi příspěvek od Pomozte dětem!

„ …své služby a produkty budete prodávat, když budou kvalitní – ne kvůli cílové skupině.“ Souhlasíte?


Poslechněte si další díl podcastu Nahlídni. Hostem podcastu je tentokrát Zoran Dukić, fundraiser s dlouholetou praxí. Dozvíte se více o pozici fundraisera a rozdílech mezi fundraiserem a obchodníkem.

Gambrinus – Kopeme za fotbal


Registrované kluby v projektu Gambrinus Kopeme za fotbal mohou podat přihlášku do grantového programu 2020. Cílem programu je přispět ke zkvalitnění klubového zázemí amatérských klubů celkovou částkou 1 600 000 Kč. Podporu získá minimálně 40 klubů, které  významně pomáhají  komunitnímu životu na vesnicích a malých městech a jsou aktivní v programu Gambrinus Kopeme za fotbal.
Více informací zde: https://www.kopemezafotbal.cz/

OBČANSKÁ SPOLEČNOST RYCHNOVSKO


ŠKODA AUTO a.s. ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti vyhlašuje grantovou výzvu Občanská společnost Rychnovsko.

Profesionalizace neziskovek


Zahajujeme projekt Profesionalizace neziskovek. Rádi bychom Vás pozvali na webinář v rámci NGO marketu, který se letos koná v online podobě dne 27.10.2020. Od 14 hodin povedeme webinář na téma „Procesní analýza jako součást řízení NNO“. Dozvíte se, jak může procesní analýza pomoci zefektivnit řízení Vaší organizace a zároveň bude možnost se ucházet o její bezplatné provedení v roce 2021. Více informací a možnost připojit se na seminář naleznete uvnitř zprávy.

Program překlenovací pomoci 3P pozastaven


Z rozhodnutí správní rady Nadace rozvoje občanské společnosti se Program 3P pozastavuje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace