7. KOLO PROGRAMU VY ROZHODUJETE, MY POMÁHÁME


Nadační fond společnosti Tesco ve spolupráci s NROS vyhlašuje 7. kolo grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. Program je zaměřen na podporu malých veřejně prospěšných projektů nestátních neziskových organizací a příspěvkových organizací po celé České republice. Jeho cílem je podpora udržitelného rozvoje a přispění ke zlepšení kvality života v České republice. Více informací naleznete ZDE.

Public relations a fundraising na cestě k dárci


Všechno ví, o všem má přehled a umí odpovědět na každou otázku novináře. Kdo má toto všechno u vás v organizaci na starost?  Je to ten, který se věnuje public relations, tedy vztahům s veřejností. A jak už z názvu jeho pozice vyplývá, má na starost komunikaci. A jak takový správný PRista má vypadat? Přečtěte si článek Denisi Ratajové, vedoucí PR a tiskové mluvčí v Domově Sue Ryder.

GRANTOVÁ VÝZVA PEPCO: „Více pro děti… každý den“


Grantový program PEPCO se zaměřuje na výchovu a vzdělávání předškoláků a žáků školního věku. Oblasti podpory se specializují na doučování, kurzy pro děti, mimoškolní vzdělávací aktivity (hudba, kultura, výchova ke vztahu k přírodě, apod.), předškolní vzdělávání, podpora nezahrnuje nákup pomůcek. Oblasti podpory mohou být jak skupinové tak individuální.

POŽÁDEJTE O PŮJČKU V PROGRAMU 3P


NROS vyhlašuje 4. výběrové kolo XI. ročníku Programu 3P. Tento ojedinělý program pomáhá neziskovým organizacím formou nekomerčních půjček realizovat projekty, na které očekávají peníze přislíbené z veřejných zdrojů. Uzávěrka příjmu žádostí je 4. listopadu 2019.

Výběrové řízení ředitel/ředitelka NROS


Správní rada Nadace rozvoje občanské společnosti hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ŘEDITEL/ŘEDITELKA

PERSONÁLNÍ ŘÍZENÍ V PRAXI NNO


Potřebujete vědět jak hodnotit a motivovat své zaměstnance? Jak získávat nové pracovníky do organizace? Jak řešit konflikty? Nejen to se dozvíte na kurzu „Personální řízení v praxi NNO“, který je 100% prakticky zaměřen na sdílení zkušeností a dobré praxe v oblasti personálního řízení. Přihlaste se na kurz, který se koná 16. 10. 2019 od 9 hodin do 16 hodin u nás v NROS.

Česká televize chystá další benefiční speciál Zázraků přírody. Neziskové organizace, přihlaste se.


Na jaře 2020 odvysílá Česká televize další benefiční speciál, který propojí oblíbený pořad Zázraky přírody s charitativním nebo osvětovým projektem vybrané neziskové organizace. Podpořená organizace bude mít příležitost prezentovat svoji činnost, oslovit širší publikum a také získá výnos z dárcovských sms, které v průběhu vysílání pošlou diváci.

Prazdroj lidem 2019


Ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem a.s. vyhlašujeme výzvu Prazdroj lidem 2019. Cílem grantového programu je podpora komunitních a vzdělávacích veřejně prospěšných aktivit ve vztahu k oživování veřejného prostoru, které budou rozvíjet a navazovat na místní tradice, přinášet inovace, inspiraci, podněty, přinesou ekologické aktivity a povedou odstranění bariér, přispějí k rozvoji a zkvalitnění života občanů, apod. Přihlásit se mohou neziskové organizace, které aktivně působí na území města Plzně.

JAK DOBROVOLNÍCI OBOHATÍ VAŠI ORGANIZACI


Potřebujete vědět jakým způsobem nastartovat či rozšířit dobrovolnický program ve své organizaci? Přihlaste se na kurz, který se koná 8. října u nás v NROS. Kurzem vás provede lektor PhDr. Jiří Tošner, zakladatel organizace „HESTIA – Centrum pro dobrovolnictví, z. ú.“, která působí již 25 let jako odborný konzultant dobrovolnických center a programů v celé ČR.

JAK ÚSPĚŠNĚ PŘIPRAVIT A REALIZOVAT PROJEKT


Potřebujete vědět jak správně napsat projekt? Přihlaste se na kurz, který se koná 23. září. Kurz pro je zaměřen na přípravu a realizaci dotovaných projektů neziskových nebo příspěvkových organizací. Účastníci projdou všechny kroky, které jsou důležité pro vytvoření kvalitního projektu do náročnějších dotačních řízení. Kurz kombinuje praktická cvičení, společné rozbory a výklad lektora.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace