Hlasování v Ceně veřejnosti odstartovalo

20. 10. 2017

Také v letošním ročníku ocenění Neziskovka roku má široká veřejnost možnost zvolit tu svoji NEJneziskovku. Svůj hlas můžete dát jednomu z patnácti finalistů od 20. října do 21. listopadu.

Hlasování probíhá na www.neziskovkaroku.cz. Pro snazší orientaci a výběr tu má každá organizace svůj profil přibližující její činnost, včetně krátkého videa. Organizace, která získá v kategorii Cena veřejnosti nejvíce hlasů, obdrží od Nadace rozvoje občanské společnosti poukaz na dvoudenní teambuilding ve Vile Čerych a finanční odměnu ve výši 20 000 Kč. Slavnostní vyhlášení všech kategorií letošního ročníku ocenění Neziskovka roku proběhne 27. listopadu v Divadle Archa v Praze.

Prestižní ocenění pro profesionálně vedené neziskové organizace uděluje NROS společně s partnery ve třech kategoriích – malá, střední a velká neziskovka.  Jde o skvělý způsob, jak zviditelnit nejlépe vedené neziskové organizace, představit je jako příklady dobré praxe a ukázat na kvalitu jejich práce. „Škála organizací přihlášených do ocenění Neziskovka roku 2017 je opravdu pestrá, některé neziskovky vstupují do ocenění opakovaně. Těší mne, že do semifinále postoupily i organizace, které pracují na dobrovolnické bázi, a přesto jsou profesionálně řízené,“ říká Jana Vožechová, zástupkyně ředitelky NROS.

Stáhněte si tiskovou zprávu k Ceně veřejnosti z 18. 10. 2017.

×

  • Konfigurační cookies
Nastavení cookies