Navzdory epidemické situaci bychom neměli rezignovat na naši historii, naše občanství a naše hodnoty. Pojďme společně oslavit výročí sametové revoluce. I přes veškerá omezení je důležité se v tento den spojit a cítit tak vzájemnou sounáležitost a soudržnost. Připomeňme si odkaz 17. listopadu 1989 zapálením svíčky. Právě ta je symbolem solidarity a optimismu. Dejme si vědět, že v tom nejsme #samialespolu.

Jak vnímat odkaz 17. listopadu?

Je to každodenní práce a snaha občanů měnit naši zemi k lepšímu, pracovat, studovat, pomáhat, být dobří sousedé, aktivní voliči, rodiče, kteří ukazují svým dětem, co je správné a morální. Odkaz 17. listopadu není o sentimentu a pohledu zpět, ale o pohledu kupředu, do budoucna a je to závazek vůči těm, kteří za svobodu bojovali a zároveň vůči našim dětem, že svobodu zajistíme, ochráníme a především budeme vědět, co znamená.

Pojďme společně oslavit, že je v naší zemi tolik skvělých a aktivních lidí, kteří drží při sobě a to zejména v tomto nelehkém roce. Festival svobody je oslavou české občanské společnosti a my se k této oslavě rádi připojujeme.

Slavte s námi a připojte se k Václavovi a výzvě #samialespolu a 17. listopadu zapalte svíčku za nás všechny a naši budoucnost.

Sledujte také tradiční Koncert pro budoucnost, který pořadatelé v rámci bezpečnosti budou přenášet online 17. listopadu od 16:30 do 21:30.

×

  • Konfigurační cookies
Nastavení cookies