Školení a kurzy pro neziskové organizace

Dlouhodobě se podílíme na vzdělávání neziskových organizací. Naším cílem je systematicky vzdělávat a profesionalizovat neziskové organizace. Chceme tak podporovat jejich kapacitu a růst. Také otvíráme diskusi o současných tématech občanské společnosti. Spolupracujeme se zkušenými a ověřenými lektory a lektorkami. Pořádáme kurzy a semináře na všechny témata potřebná pro neziskové organizace. Naše kurzy také poskytují prostor pro setkávání pracovníků z různých neziskových organizací, v rámci něhož můžou sdílet své zkušenosti a navazovat nové kontakty.

Od roku 2020 připravujeme vzdělávací aktivity společně s AVPO ČR. Členské organizace AVPO ČR získají 20% slevu na nesponzorované otevřené kurzy.

Kurzy pořádá: Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) ,Na Václavce 1135/9, Praha 5, 150 00, IČ: 49279416, DIČ CZ49279416.

Jsme plátci DPH. Ceny jsou uvedeny bez DPH. 

Kurzy se konají ve Vzdělávacím středisku Václavka v sídle Nadace rozvoje občanské společnosti, které není bezbariérové, nebo online.

Chcete kurz na míru jen pro vaši organizaci? Potřebujete individuální poradenství?

Můžete si vybrat z naší široké nabídky lektorů a témat a my pro vás zorganizujeme kurz, nebo vám poradíme. Věnujeme se oblastem řízení neziskových organizací, strategické řízení, finanční řízení, tvorba strategických a operativních plánů a rozpočtů, fundraising, public relations, marketing, automatizace procesů. Pokud máte zájem napište na jan.placak@nros.cz své požadavky na kurz, nebo poradenství a my se vám ozveme s nabídkou.

Poslechněte si náš podcast Nahlídni, který se zabývá vzděláváním, rozvojem a  jak to chodí v nezisku.

Obecné informace ke kurzům

 

Vyberte si z naší nabídky kurzů:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace