Školení a kurzy pro neziskové organizace

Dlouhodobě se podílíme na vzdělávání neziskových organizací. Naším cílem je systematicky vzdělávat neziskové organizace, podporovat tak jejich kapacitu a růst a také otvírat diskusi o současných tématech občanské společnosti. Reagujeme na vzdělávací potřeby neziskových organizací a zvyšujeme odbornou kvalifikaci jejich pracovníků i dobrovolníků. Spolupracujeme se zkušenými a ověřenými lektory a lektorkami. Pořádáme školení a kurzy na témata management neziskových organizací, financování neziskových organizací,  fundraising, public relations, účetnictví, právo, online marketing a další. Naše kurzy také poskytují i prostor pro setkávání pracovníků z různých neziskových organizací, v rámci něhož můžou sdílet své zkušenosti a navazovat nové kontakty.

Novinkou pro rok 2020 je společný vzdělávací program Sdružení NROS a AVPO Servisní. Vzdělávací aktivity připravujeme společně. Členské organizace AVPO ČR získají 20% slevu na nesponzorované otevřené kurzy.

Kurzy pořádá:

Sdružení NROS

Na Václavce 1135/9

Praha 5

150 00

IČO: 72560509, DIČ: CZ72560509

Stanovy Sdružení NROS naleznete ZDE.

Kurzy se konají ve Vzdělávacím středisku Václavka v sídle Nadace rozvoje občanské společnosti, které není bezbariérové.

Obecné informace ke kurzům:

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  vám bude zaslána prezentace lektora. Také vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet vám nejlepší vzdělávání.

Každý formulář kurzu je jen pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob a nepřihlašujte se ze stejného jména vícekrát – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Pokud neobdržíte potvrzovací email nejdéle do půl hodiny a nemáte ho někde ve spamu napište nebo zavolejte, pravděpodobně došlo k špatnému přihlášení.  Po uhrazení vám bude vystavena a zaslána faktura. Pokud jste členem AVPO ČR napište to do poznámky. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Během kurzu je zajištěna voda, káva, čaj a drobné občerstvení v podobě sušenek. Oběd si zajišťují účastníci kurzu sami. V okolí se nachází několik restaurací.

Vzdělávací středisko Václavka je také možné si pronajmout pro uspořádání vlastních seminářů a školení. Více informací ZDE.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na adrese jan.placak@nros.cz.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

 

Vyberte si z naší nabídky kurzů:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace