Chcete sousedit s NROSkou?

9. 7. 2021

Hledáme nového souseda do dvou kanceláří nadační vily na Praze 5. Komfortní zázemí, dobrá dostupnost. Možnost využití prostor vzdělávacího střediska v objektu.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruované, atraktivní a útulné kanceláře v sídle Nadace rozvoje občanské společnosti. Celková rozloha prostor nacházejících se v přízemí domu je 44 m2 (2 místnosti plus zázemí), Na Václavce 1135/9, Praha 5.

Budova nadace je snadno dostupná městskou veřejnou dopravu: stanice metra Anděl je vzdálena 10 minut chůze nebo dvě zastávky autobusem č. 137 ze zastávky Na Knížecí. Kanceláře jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, kancelářskými židlemi a stoly, pojízdnými skříňkami. Dále je k dispozici sdílená hala vybavena stolem a židlemi, toaleta se sprchovým koutem. Součástí kuchyňky je vestavná lednice, myčka, mikrovlnná trouba a jídelní stůl se židlemi. Z kuchyně je vstup na část zahrady, která je nájemcům kanceláří plně k dispozici. V ceně pronájmu je zahrnut úklid, svoz odpadů a ostraha. Měsíční poplatky za vytápění, elektřinu a vodu činí 5 000 Kč. Možnost využití služeb recepce za příplatek 1 700 Kč (tisk, internet).V případě potřeby je možné si pronajmout dvě zasedací místnosti ve druhém patře budovy. Velká místnost má kapacitu cca 30 osob a malá cca 12 osob.

Podrobnosti v přiloženém inzerátu ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace