Chcete sousedit s NROSkou?

5. 3. 2021

Hledáme nového souseda do dvou kanceláří nadační vily na Praze 5. Komfortní zázemí, dobrá dostupnost. Možnost využití prostor vzdělávacího střediska v objektu.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruované, atraktivní a útulné kanceláře v sídle Nadace rozvoje občanské společnosti. Kancelářské prostory o ploše 23 m² a 21 m², Na Václavce 1135/9, Praha 5 od 1. dubna 2021.

Budova nadace je snadno dostupná městskou veřejnou dopravu: stanice metra Anděl je vzdálena 10 minut chůze nebo dvě zastávky autobusem č. 137 ze zastávky Na Knížecí. Vybavení kanceláří: vestavěné skříně, pojízdné skříňky, kancelářské židle a stoly, trezor v kanceláři č. 2. Kuchyně: vestavěná lednice, dvě mikrovlnné trouby, myčka, nádobí. Z kuchyně je možno vstoupit do spodního patra zahrady. Zasedací místnost: zasedací místnost je vybavena stolem a židlemi. K dispozici: toaleta se sprchovým koutem a další dvě oddělené toalety.

Podrobnosti v přiloženém inzerátu ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace