CHRAŇTE SVOJÍ ZNAČKU – VZBUZUJE TO DŮVĚRU

11. 11. 2021

Má vaše logo, jméno, brand, ochrannou známku? Nevíte? Připravili jsme na toto téma kurz s Mgr. Michaelou Chytilovou, která je odborník na slovo vzatý. Pracuje jako patentový zástupce a soudní znalec a také zástupce před EUIPO (Evropský úřad duševního vlastnictví). Ve své praxi zatupovala velké společnosti i drobné živnostníky a absolvovala též kurz Právo duševního vlastnictví na University of Pennsylvania Carey Law School (Philadelphia, US).

V první části kurzu se seznámíme s tím, co je ochranná známka, k čemu slouží. Ukážeme si, co lze a nelze chránit a proč. Podíváme se na možnosti vymáhání práv z ochranné známky, kdy a jak ji použit proti nekalé konkurenci. Vše na praktických příkladech. Živá diskuse se očekává. Ve druhé části se podíváme na konkrétní značky účastníků, zjistíme, zda jsou chráněné a zda je vše, tak jak má být, včetně doporučení, co případně vylepšit.

OBSAH KURZU:

  • Úvod – seznámení se účastníků a lektora
  • Co je ochranná známka
  • Co lze a nelze chránit
  • Na co si dát pozor při výběru značky
  • Jak se bránit při zneužití značky
  • Ochrana značky prakticky – pohled na značky účastníků

CÍLE KURZU:

Ukázat možnosti a cesty k obraně značky před zneužitím, prověřit stávající značky účastníků a ukázat optimální řešení ochrany.

Kurz proběhne 14. prosince online. Podívejte se a přihlaste se ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace