Česká televize chystá benefiční speciál Herbáře. Neváhejte se přihlásit!

3. 3. 2020

Česká televize nabízí neziskovým organizacím další možnost, jak se stát součástí jejího vysílání a získat nejen finanční pomoc, ale také podporovatele a publicitu.

Pokud máte nápad, jak Vaši organizaci nebo aktuální projekt smysluplně propojit s pořadem Herbář, zašlete nejpozději do neděle 15. 3. 2020 žádost o zařazení do benefičního speciálu na email adela.kourilova@ceskatelevize.cz. Důležitou součástí žádosti je návrh prezentace Vaší organizace v rámci pořadu, který by ji propojil tak, aby byl zachován stávající formát. Spolu s žádostí zašlete i aktuální výroční zprávu Vaší organizace. Podmínkou účasti je aktivní služba dárcovské SMS. Máte-li patrona z řad známých osobností, uveďte jeho jméno.

Pro lepší představu, jak benefiční speciál pořadu Herbář vypadá, se můžete podívat na poslední charitativní díl, který byl věnován organizaci Elpida.

V případě dotazů se obracejte na koordinátorku charitativních projektů.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace