Hledáme posily do našeho týmu

31. 3. 2022

Hledáme nové kolegy či kolegyně do našeho týmu. Máte zkušenosti s řízením financí v neziskovém sektoru. Hledáme vedoucí/ho finančního oddělení. Tato pozice vyžaduje zkušenosti s finančním a projektovým řízením, ekonomické vzdělání a myšlení.

Zároveň na  poloviční úvazek přijmeme koordinátora/koordinátorku projektu zaměřeného na odborné vzdělávání středoškoláků. Na této pozici využijete aktivní znalost anglického jazyka a komunikace se zainteresovanými stranami.

Více informací se dozvíte ZDE. Těšíme se na nové posily do týmu!

Pokud aktuální pozice neodpovídá Vašemu zaměření, ale přesto byste s námi chtěli spolupracovat, ozvěte se nám na mail veronika.cerna@nros.cz. Pošlete nám Vaše profesní CV a popište, co nám můžete nabídnout. Bereme i dobrovolníky 🙂. Děkujeme

Nastavení cookies souborů

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, aby webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

×
Nezbytné cookies

Nezbytné cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Ovlivňuje funkce
  • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnout
Zapnout

Analytické cookies

Tyto cookies nám umožňují měřit výkonnost našich webových stránek a našich online kampaní. S jejich pomocí zjišťujeme počet návštěv, zdroj návštěv a další parametry. Shromážděné údaje zjišťujeme v agregované podobě, která nám neumožňuje údaje dohledat ke konkrétnímu uživateli. Pokud tyto cookies deaktivujete, nebudeme moci analyzovat výkonnost našich webových stránek a optimalizovat je pro co nejsnažší užívání.

Ovlivňuje funkce
  • Google analytics
Nastavení cookies