Jak na výroční zprávu

26. 1. 2020

Udělejte z vaší výroční zprávy skvělý propagační materiál. Výroční zpráva není jen povinný dokument. Pokud ji dobře vyladíte, může se stát skutečnou vlajkovou lodí v prezentaci vaší neziskovky. Pomůže vám pak ve fundraisingu, při získávání příznivců, podporovatelů, dobrovolníků nebo zaměstnanců. Podívejte se na několik tipů jak na to.

 „Ostatní hoši čtou Playboy, já čtu výroční zprávy.“  investor Warren Buffett
  • Stručně, výstižně, srozumitelně! Zapomeňte na projektový a dotační jazyk. Myslete na ty, pro které výroční zprávu píšete. Bude srozumitelná i pro vaše prarodiče
  • Nenechte formu zvítězit nad obsahem! Grafické zpracování má sloužit obsahu, ne naopak.
  • Řekněte si o podporu! Když si o nic neřeknete, nic nedostanete. Nebojte se říct si o podporu. Zároveň ukažte, jak peníze dárců pomáhají.
Chcete vědět více jak na to? Přihlaste se na náš kurz, během kterého si ukážeme, že vytvořit dobře využitelnou výročku přitom nemusí být nic složitého, stačí držet se několika jednoduchých zásad. Kurz se koná 24. února v NROS.
Cílem kurzu je zvládnout zásady transparentnosti a efektivní práce s informacemi. Kurz bude probíhat formou workshopu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace