Konference Neziskovky a online bezpečnost

21. 10. 2020

V této době je velmi aktuální téma online bezpečnost. Online svět se stal samozřejmou součástí našich životů. Jak zabezpečit to nejcennější, co v organizacích máme? Data o klientech, zaměstnancích, fungování organizace? Podívejte se s námi na to, co dělat pro to, aby data zůstala v bezpečí.

Ve středu 14. října proběhla ve spolupráci s AVPO ČR online konference Neziskovky a online bezpečnost. Konference proběhla v rámci Festivalu bezpečného internetu. Hlavním partnerem konference Neziskovky a online bezpečnost byla Akademie ČTK, která také zajišťovala živý přenos.

Podívejte se na záznam z konference, kde se dozvíte jak zabezpečit vaše data a zda to organizace dělají, proč podepisovat dokumenty elektronicky a jak to udělat snadno a bezpečně, představíme Mapu krizové pomoci. Inspirujete se ČTK při řešení lží a manipulací a na závěr si řekneme proč a jak mít zabezpečené domény.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace