Nastartujme Česko! – prodlužujeme výzvu

10. 7. 2020

Spouštíme výzvy grantového programu Plzeňského Prazdroje – Nastartujme Česko! Věděli jsme, kdy zastavit a zůstat v klidu doma, ale víme také, že už je třeba dát vše zase do pohybu. Nastartovat znovu naši zemi je naší aktuální společnou výzvou. Plzeňský Prazdroj je součástí iniciativy Nastartujme Česko a aktivně podporuje obnovu společenského života i české ekonomiky.

Společnost Plzeňský Prazdroj realizuje podporu regionů a komunit v regionech, ve kterých působí, ve spolupráci s naší nadací. Cílem grantového programu je podpora veřejně prospěšných projektů v okolí pivovarů Plzeňského Prazdroje, a. s., v Plzni (výzva Prazdroj lidem), v Nošovicích (výzva Radegast lidem) a ve Velkých Popovicích (výzva Kozel lidem). Jste nezisková organizace působící v okolí těchto pivovarů? Napište projekt a zažádejte o podporu. Termín je prodloužen pro všechny výzvy až do 31.7. 2020. Více informací naleznete zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace