Nový díl podcastu Nahlídni s Denisou Ratajovou o tom, jak se liší PR v byznysu a nezisku

22. 6. 2021

Do dalšího dílu podcastu Nahlídni přijala pozvání vedoucí PR a tisková mluvčí v Domově Sue Ryder, Denisa Ratajová. Denisa má za sebou pracovní zkušenosti jak v neziskovém, tak firemním sektoru. Za celou svou pracovní kariéru nasbírala množství zkušeností s propagací neziskových organizací. Stála také u rebrandingu Sue Ryder a úzce spolupracuje s jejich fundraisingovým týmem. U nás v NROS lektoruje několik kurzů. Povídali jsme si zda je PR v byznysu jiné než v nezisku, nebo jak reagovat na negativní komentáře na příspěvky na sociálních sítích. Zaměřili jsme se také na  to, jak dát vědět o své akci, nebo projektu lidem, mimo naší bublinu.

Poslechněte se dnešní díl až do konce. Pro posluchače z neziskovek jsme připravili malý dárek. Děkujeme že nás posloucháte. Budeme rádi za reakce na rozhovory a na tipy na další hosty. Pište na email nahlidni@gmail.com.

Podcast o vzdělávání, rozvíjení se a pomáhání nejen v nezisku připravuje NROS ve spolupráci s AVPO ČR a vychází každých 14 dní. Zveme si zajímavé hosty nejen z prostředí neziskových organizací a povídáme si o vzdělávání, rozvoji a o tom jak to chodí v nezisku a dalších zajímavých věcech. Najdete nás na youtube , spotify, apple podcastechgoogle podcastech, na stránce České podcasty a na Anchor.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace