Od vize k realizaci

6. 5. 2021

Změny mohou přijít kdykoli a odkudkoli. Ať chceme nebo ne, více či méně ovlivňují naše vizerealizace projektů, jejich dokončování, chod celé neziskovky a lidí v ní. Některé změny jsou tak rychlé, že se na ně připravit dopředu nedá. Řízení změny je jedna z důležitých oblastí managementu, která nám může pomoci usnadnit a zrychlit procesy tak, aby se nám díky zvolené strategii co nejrychleji navrátily investice, ať už finanční nebo časové.

Připravili jsme pro vás kurz, který je zaměřen na problematiku řízení změny, a s tím souvisejících procesů v oblasti projektů, HR, financí a dalších.

Cílem kurzu je naučit se správně změnu řídit, aby bylo možné zvládnout i nečekané a rychlé změny, na které se nelze dopředu připravit. Poskytneme účastníkům prostor pro sdílení, výměnu zkušeností a čas na reflexi vlastních vizí a fází dílčích aktivit a projektů prostřednictvím témat:

  • typy změn: rozvojové, provozní, strategické
  • jaké změny mají pro naši organizaci smysl?
  • kdy je správný čas aktivity nastartovat/zastavit
  • princip akce a reakce, reflexe reakcí na změny v životě organizace
  • motivace jako hybná síla k realizaci vizí
  • prioritizace: nevíme, kam dřív – fundraisovat, dělat novou strategii, přesunout se do online,… do čeho investovat energii

Kurzem vás provede Mgr. Jana Vožechová Ph.D. MBA. Vystudovala Pedagogickou fakultu UP v Olomouci. Pracovala v nadaci Sirius, jako projektová manažerka, následně přešla do NROS na pozici manažerky Pomozte dětem. Od roku 2017 byla ředitelkou Nadace rozvoje občanské společnosti. Za jejího ředitelování prošla NROS několika automatizacemi procesů a přechodem na Google workspace. Na pozici manažerka Pomozte dětem se zasloužila o změnu grantového procesu.

Kurz se koná 19. květná online formou a je určen projektovým manažerům, asistentům, ředitelům, fundraiserům, organizátorům akcí ve veřejném prostoru a také členům správních rad.

Přihlaste se na kurz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace