Online kurzy s NROS

22. 3. 2020

Z důvodu aktuální situace jsme pro vás připravili tři kurzy online. Ukážeme vám základy práce s grafickým nástrojem Canva, povíme vám jak smysluplně a efektivně využívat Facebook a představíme vám balík digitální kanceláře od Google.

15. 4. 2020 – ONLINE KURZ CANVA PRO NEZISKOVKY
Nemáte grafika a potřebujete občas udělat pozvánku nebo poutavý leták či plakát? Canva   je pro vás ideální nástroj. Přihlaste se na náš kurz, kde vás naučíme základní možnosti nástroje Canva. Je to moderní webová aplikace, kterou si můžete v podobě nativní aplikace stáhnout  i do mobilu či tabletu. Canvu není třeba instalovat a používat ji můžete zcela bez problémů na jakémkoliv prohlížeči či operačním systému. Canva je zdarma, má však také různé placené funkce.

16. 4. 2020 – ONLINE KURZ JAK NA FACEBOOK (SMYSLUPLNĚ A EFEKTIVNĚ)
Naučíte se efektivně spravovat Facebookovou stránku a mít konkrétní cíle a jim přizpůsobovat obsah tak, aby měl dané výsledky. Projdeme si postupně nastavení stránky. Povíme si, co jsou skupiny a jak se s nimi pracuje. Ukážeme si, jak dát o stránce vědět (zdarma i placenou reklamou). Naučíme se také, jak plánovat, vyhodnocovat a optimalizovat vaší facebook stránku.

21. 4. 2020 – ONLINE KURZ DIGITÁLNÍ KANCELÁŘ G SUITE
Na kurzu bude představen balík digitální kanceláře od společnosti Google s názvem G Suite, který výrazně usnadňuje spolupráci. Díky digitalní kanceláři uvidíte v kalendářích, kdy jsou ostatní k dispozici. Na jednom dokumentu můžete pracovat společně se svými kolegy nebo lidmi mimo vaši společnost. Všechny vaše pracovní soubory jsou na jednom místě
s bezpečným přístupem z počítače, telefonu nebo tabletu. Online forma bude probíhat otevřenou formou, kdy budete moci interaktivně klást otázky, na které Vám lektor odpoví.

Kurzy jsou pořádány ve spolupráci s AVPO Servisní a členské organizace AVPO ČR získají 20% slevu. Na nabídku našich další kurzů se můžete podívat ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace