Pomozte dětem – SPOLEČNĚ 5.dubna na České televizi

29. 3. 2021

Již po třiadvacáté se sejdeme u českotelevizních obrazovek a SPOLEČNĚ pomůžeme dětem. Tradiční benefiční pořad opět uvidíte na Velikonoční pondělí již 5.4. od 20.10 hodin.

Přímým přenosem vás provedou moderátoři Matouš Ruml a Marek Němec. Během večera vystoupí také Aneta Langerová, Ondřej Ruml, Jiří Pavlica s Hradišťanem, skupina Monkey Business, operní sbor z Divadla J. K. Tyla v Plzni nebo Ondřej Brousek s Ondřejem G. Brzobohatým.

Benefiční pořad Pomozte dětem společně můžete sledovat 5.dubna také online, více informacích na stránkách České televize.

Letos máme pro vás všechny novinku – tzv. Telethon! Vybrané osobnosti jako třeba horolezec Radek Jaroš, spisovatelka Alena Mornštajnová, herci Simona Stašová a Marek Adamczyk, cukrář Josef Maršálek nebo snowboardistka Eva Samková budou celý den 5. dubna na telefonu a čekat na vaše zavolání. Zavolat může každý, popovídat si se zajímavými osobnostmi a přislíbit částku, kterou pošle na pomoc dětem. Více informací se dozvíte zde.

Podívejte se jak můžete pomáhat ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace