Pomozte dětem vybralo 9 288 306 Kč

20. 5. 2020

Během sobotního přenosu Kuře v bačkorách na ČT1 byla vybrána rekordní částka 9 288 306 Kč, z toho bylo 62 577 DMS v hodnotě 4 035 693 Kč. Jde o nejvyšší počet od roku 2010!

„Výsledek charitativního koncertu je skvělý a já velmi děkuji všem dárcům, kteří do sbírky dosud přispěli. Věřím, že též prostřednictvím prodeje broží během Peříčkového týdne, ale i virtuálního běhu Neon Run pro Kuře se podaří ještě nějaké peníze získat, abychom mohli podpořit více než 30 pomáhajících neziskových organizací a tím pádem i více ohrožených a znevýhodněných dětí,“ říká Taťána Plecháčková, ředitelka NROS.

Koho jste mohli vidět? – Aleše Hámu, Marii Rottrovou, Vojtu Dyka, Mira Žbirku a Ráchel Skleničkovou, Ondřeje Rumla, Milana Cajse, Petra Jandu, Barboru Polákovou, Vladimíra Mišíka, Dana Bártu, Ewu Farnou, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, Jiřího Korna & 4TET.

Podpořit se povedlo všech TOP 30 organizací, podívejte se na ně zde.

Děkujeme, že pomáháte s námi. Pomáhat je radost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace