POSLEDNÍ ŠANCE NA ZÍSKÁNÍ JEDNODUCHÉHO GRANTU NA PROVOZ – VÝZVA PRODLOUŽENA

10. 7. 2020

Uzávěrka pro podání žádostí v rámci grantové výzvy Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO se prodlužuje do pátku 17. 7. do 12 hodin.

Jste organizace z Mladoboleslavska a potřebujete finanční podporu na zachování činnosti v důsledku pandemie Covid 19? Nadační fond ŠKODA AUTO ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti vyhlašuje Krizový fond Nadačního fondu ŠKODA AUTO. Podívejte se zda je tato výzva pro vás a napište projekt.

Cílem grantového programu je zmírnění přímých i nepřímých dopadů spojených s pandemií onemocněním Covid 19 na neziskové organizace a podpora zachování jejich samotné existence a provozovaných veřejně prospěšných činností.

Na co jsou granty určeny:      

Na rychlou finanční podporu přímo související se zachováním činnosti organizace vykonávající veřejně prospěšnou činnost (zdravotní a sociální péče, ekologie, vzdělávání, humanitární účely apod.) v případě pandemií, nebo jiných mimořádných událostí tak, aby došlo ke zmírnění, či k odstranění negativních následků.

Místo realizace: NNO, která má v okrese Mladá Boleslav sídlo, nebo zde prokazatelně dlouhodobě poskytuje služby.

Více informací a možnost zažádat naleznete ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace