Program „Vy rozhodujete, my pomáháme“ znovu spuštěn

12. 10. 2021

Desáté kolo oblíbeného programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“, který vyhlašuje Tesco ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti je otevřené.

Projekty je možné přihlásit od 11. 10. do 14. 11. 2021.

V 10. kole bude rozdělena částka 5 040 000 Kč v 90 mikroregionech. Grant obdrží 270 neziskových či příspěvkových organizací (v každém regionu 3 organizace).

Výše grantu pro 1. místo je 30 000 Kč, pro 2. místo 16 000 Kč a pro 3. místo 10 000 Kč.

Program poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR. Jeho cílem je zlepšovat kvalitu života v ČR a podporovat udržitelný rozvoj skrze aktivity lokálních komunit v okolí prodejen Tesco.

Podpořeny budou projekty zaměřené na rozvoj komunitního života, vzdělávání, podporu zdraví a zdravého životního stylu, podporu rodičů pečujících o handicapované děti, podporu rodin a jednotlivců v tíživé životní situaci, pomoc zdravotně či sociálně znevýhodněným osobám, podporu sportu, vědy a kultury a také na zmírnění dopadů na komunitu spojených s pandemií vyvolanou onemocněním Covid19.

Nově budou podpořeny také projekty zaměřené na ochranu přírody a životního prostředí – podpora efektivního a šetrného využívání přírodních zdrojů, náprava negativních dopadů lidské činnosti na životní prostředí, zmírňování dopadů změny klimatu, účinná prevence prostřednictvím environmentálního vzdělávání.

Úplný seznam oblastí, na které můžete získat příspěvek, podmínky výzvy a přihlašovací formulář najdete na webu programu. Pravidla k programu 10. kola stáhnete ZDE.

Žádat mohou neziskové a příspěvkové organizace.

Přihlášku do programu doporučujeme vyplnit v prohlížeči Google Chrome.

kontaktní osoba: Hana Trousilová, e-mail: hana.trousilova@nros.cz, tel: 602 526 600

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace