Spouštíme 9. ročník ocenění Neziskovka roku

2. 8. 2021

S radostí Vám oznamujeme, že byly spuštěny nominace a přihlášení do 9. ročníku ocenění Neziskovka roku. Letos jsme se snažili usnadnit neziskovkám cestu, kterou musí ujít, aby se dostali do finále. Formuláře jsou jednodušší, naše očekávání velká. 

Jste neziskovka a chcete se přihlásit? Veškeré informace k přihlášení naleznete ZDE.

Chcete přihlásit neziskovku, která si zaslouží ocenění nebo prosté díky? Věřte, že samotná nominace od kohokoli z venku zahřeje u srdce. Překvapte ji a přihlaste ji ZDE.

Chcete vědět kde jsou silné a slabé stránky v řízení Vaší organizace? Chcete dostat zpětnou vazbu od odborníků? Přihlaste se do ocenění Neziskovka roku 2021.

Zviditelněte Vaši činnost. Přispějte k posílení statusu neziskového sektoru v očích odborné i široké veřejnosti a získejte zajímavé odměny! Organizace, které dokončí sebehodnotící formulář a nepostoupí do semifinále  mají možnost projít v rámci našeho nového projektu financovaného z Active Citizen Fund procesní analýzou a vzděláváním zdarma.

Více informací na www.neziskovakroku.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace