Správní rady v neziskovce

29. 8. 2021

Víte jaká je ze zákona odpovědnost členů správních rad? Znáte kompetence jednotlivých členů správních rad? Chcete zlepšit spolupráci správní rady a managementu NNO?

Připravili jsme pro vás kurz, který je zaměřen na správné fungování správních rad nebo jiných orgánů NNO. V praxi se často setkáváme s formálními správními radami a s neznalostí členů správní rady, co členství ve správní radě obnáší. Kurz přinese praktické rady a informace, jak zlepšovat práci správních rad nebo jiných orgánů v neziskovkách. Dozvíte se, jak se dá spravovat a řídit neziskovku jinak. Ideální je, pokud kurz společně absolvují dvojice: člen správní rady společně s výkonným ředitelem z jedné organizace.

Kurz se koná 21. září od 10:00 do 13:30 hodin ve vzdělávacím středisku NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5)

Kurzem vás provede zkušený lektor Ing. Marek Šedivý, který je Prezident AVPO ČR od jejího vzniku v roce 2010. Současně od roku 2020 odpovídá za vztahy s absolventy na České zemědělské univerzitě v Praze. Je absolventem ČZU, v roce 2015-2018 pracoval jako ředitel Nadačního fondu Dům Ronalda McDonalda, před tím v letech 2000-2013 vedl a řídil obecně prospěšnou společnost Neziskovky.cz.

Více informací a možnost přihlásit se na kurz naleznete ZDE.

Poslechněte si rozhovor s Markem Šedivým o správních radách a strategickém plánování.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace