Urovnejte konflikt pomocí mediace

12. 5. 2021

Potřebujete urovnat konflikt mezi znesvářenými stranami? Využijte mediace, u které řešení konfliktů odpovídá zájmům a potřebám jednotlivých stran. Toho je možno dosáhnout prostřednictvím oboustranného sdílení příčin a pozadí celého konfliktu.

Seznamte se na našem kurzu s filozofií mediace, jejími cíli i základními principy, modely a zásadami mediace. Získáte tak nový svěží pohled na vyjednávání a proniknete do role mediátora.

Kurz Základy mediace proběhne 24. května online v prostředí aplikace Zoom.

Kurzem vás provede Eva Marková, lektorka, koučka a mediátorka. Klíčová témata v její práci tvoří psychologie komunikace, sebepoznání, sebeřízení, emoce nebo prezentační a prodejní dovednosti. Eva čerpá z vlastních letitých zkušeností z obchodu, řečnických a psychoterapeutických kurzů a studia filozofie.

Kurz je určen všem, kteří se chtějí dovědět víc o mediaci nebo přímo chtějí či potřebují ovládat tuto efektivní metodu řešení sporů či konfliktů. Využitelné v pracovním i osobním životě.

Přihlaste se na kurz ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace