VYHLAŠUJEME SEMIFINALISTY OCENĚNÍ NEZISKOVKA ROKU 2021

3. 11. 2021

Na konci října se sešla porota z řad studentů a vyučujících Karlovy univerzity, aby vyhodnotila zaslané informace od přihlášených organizací do ocenění Neziskovka roku 2021. Bylo velmi napínavé sledovat, jak se pořadí mění i přes to, že bodování bylo vysoké a vyšší už nikdo neočekával. Letos se přihlásilo spoustu kvalitních organizací, přeskakovaly se i takové neziskovky, které už v ocenění byly a ocenění dostaly. Proto na sebe mohou být letos semifinalisté právem hrdí už v této fázi hodnocení. Do semifinále se nedostaly i velmi kvalitní neziskovky!

A tady jsou postupující organizace do semifinále ocenění Neziskovka roku 2021:

Gratulujeme postupujícím!
Velká konkurence letos způsobila, že se do semifinále nedostalo spoustu taktéž dobrých organizací. Rozhodnout mohl i jen jeden bod! Bylo to napínavé až dokonce.
Zároveň nezapomeňte, že od poloviny listopadu, budou právě tyto organizace bojovat o Váš hlas v Ceně Veřejnosti Neziskovka roku 2021!
Brzy se dovíte víc. Bude to stejně napínavé, co myslíte? Vše je ve Vašich rukou.
Více informací na www.neziskovkaroku.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace