Zapojte se do papučového dne 6. října a držme se až do konce

10. 9. 2021

Provázeli nás životem. Buďme s nimi, když ten jejich končí. Díky mobilním hospicům můžeme být u našich blízkých až do úplného konce v prostředí domova.

Zapojte se do papučového dne. Vyfoťte se v papučích, sdílejte fotky na Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #papucovyden a předejte toto poselství dál. Svým blízkým, kolegům a všem ostatním, kteří vás mohou následovat v akci, která má smysl. Upozorněte společně s námi na to, že umírat doma je možné, a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský.

Papučový den připomíná, že umírat doma v kruhu svých blízkých je možné. Zapojte se i vy. Obujte si papuče a ukažte, že podporujete mobilní hospicovou péči v České republice.

Mobilní hospice umožňují umírajícím strávit poslední chvíle důstojně a DOMA. Přinášejí do domácností odbornou zdravotní péči, informace a potřebnou podporu. Pomáhají rodinám doprovázet jejich blízké až do úplného konce.

80 % lidí si přeje zemřít doma, ale pouze 20 % se to opravdu podaří

Podpořte jeden z 26 mobilních hospiců v České republice a pomozte umírajícím trávit poslední chvíle doma.

I malý příspěvek může změnit konec života jinému člověku.

Více informací a možnost darovat naleznete ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace