Sbírka Pomozte dětem


Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt spojený s celonárodní veřejnou sbírkou, který pořádá NROS společně s Českou televizí. Přináší přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku v celé České republice. Má nejširší a nejkomplexnější záběr cílových skupin dětí, kterým pomáhá.

Sbírkové konto Pomozte dětem je otevřeno celoročně pro individuální a firemní dary i pro výtěžky sbírkových a benefičních akcí. NROS ve veřejném výběrovém řízení každoročně rozděluje vybrané peníze do všech regionů na podporu projektů nestátních neziskových organizací.

Sbírka probíhá kontinuálně od roku 1998 a pro přehlednost je dělena na sbírkové ročníky. Nedílnou součástí sbírky Pomozte dětem jsou jedinečné veselé sbírkové a benefiční akce organizované dobrovolnicky desítkami pořadatelů během celého roku kdekoliv v ČR. Jarní mediální kampaň vrcholí vždy o Velikonocích v přímém přenosu České televize.


Další informace:

Čtěte na www.pomoztedetem.cz.

Podívejte se na YouTube kanál sbírkového projektu.

Pomozte dětem najdete také na Facebooku , Instagramu a Twitteru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace