Věcné dary a služby


DARUJTE SVOJI ODBORNOST

Pokud máte pocit, že byste nám mohli pomoci na odborné bázi, předáním specifického know-how například z oblasti správy financí, PR, fundraisingu, projektového managementu či v oblasti mezinárodní spolupráce, ať už jednorázově, či formou dlouhodobé spolupráce, ozvěte se nám! Vždy je co vylepšovat a rozvíjet.

STAŇTE SE SPOJENCI NAŠEHO PROJEKTU POMOZTE DĚTEM

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt Nadace rozvoje občanské společnosti, který pomáhá znevýhodněným dětem do 18 let věku v České republice. Jedním z důležitých pilířů projektu jsou sbírkové a benefiční akce. Umístěním kasičky do vašeho obchodu, uspořádáním sbírkové akce se zapojením maskota projektu či organizací (tzv. benefiční akce) pomůžete znevýhodněným dětem a mládeži v České republice. Více informací o způsobu, jak se zapojit, naleznete zde.

MÁTE DALŠÍ NÁPADY? NAPIŠTE NÁM!

Máte nápad, jak zlepšit naše programy? Neorientujete se v neziskovém sektoru? Potřebujete poradit, jak a komu pomáhat? Napište nám ZDE.

Děkujeme za Vaši pomoc!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace