Jak uspět ve finančním řízení NNO

3. 2. 2020
Chcete mít úspěšnou neziskovou organizaci, získat volné prostředky pro rozvoj, efektivně rozhodovat a řídit NNO, stabilizovat finance organizace a inspirovat se současnou dobrou praxí a zkušenostmi? Přihlaste se na seminář, který je určen pro statutární zástupce, ředitele a finanční manažery neziskových organizací, kteří chtějí získat rady a zkušenosti ve finančním řízení. Kurz se koná 26. února v NROS. Kurzem vás provede Ing. Petr Hořejš, jeden z hodnotitelů ocenění Neziskovka roku a Bc. Pavla Černá.

Petr Hořejš a Pavla Černá spolu představují efektivní tandem externího ekonoma a účetní. Potkali se v několika neziskových organizacích, ve kterých úspěšně zavedli funkční systém finančního řízení. Na základě svých zkušeností se rozhodli uspořádat semináře pro střední a velké neziskové organizace, kterým se nedaří stabilizovat vnitřní prostředí nebo jsou na maximu svých kapacit a nemohou řídit další rozvoj.

Zpětná vazba z kurzu:
„Nejvíce nás zaujali praktické zkušenosti z organizací, které přednášející navštívili.“
„Nejvíce využijeme praktické rady a ukázky (tabulky) a rozdělení forem NNO“.

Více informací a přihlášení na kurz naleznete ZDE.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace