Jaké kurzy vás čekají v příštím roce?

8. 12. 2021

Všechny kurzy v NROS máme za sebou. Moc vám děkujeme, že máte zájem se vzdělávat. V tomto roce proběhlo 50 kurzů a zúčastnilo se jich 712 zástupců neziskových organizací. Budeme se na vás těšit v příštím roce na kurzech. Už teď můžete na naší webové stránce najít nabídku kurzů v roce 2022. Podívejte se, co vše jsme pro vás připravili a vyberte si ten pravý, který vás a vaší organizaci zase dále posune.

Co vás čeká v roce 2022

Čeká vás třeba oblíbený kurz s Katkou Švidrnochovou Canva pro neziskovky, nebo kurz Jak na výroční zprávu s Alešem Mrázkem. Připravili jsme pro vás také nový kurz Průvodce sítí LinkeIn s Veronikou Soukupovou, která má aktuálně více jak 16 tisíc spojení a LinkedIn jí generuje veškeré pracovní zakázky. Nový je i kurz Ekonomie nezisku nejen pro laiky, ale tím vás provede náš dlouholetý spolupracovník a lektor Ing. Petr Hořejš. Těšit se můžete také na Denisu Ratajovou a její dva kurzy Jak na PR v nezisku a Fundraising a PR na cestě k dárci a spoustu dalších. Snažíme se vám přinášet, co nejrozmanitější nabídku kurzů. Nabídku na další měsíce budeme postupně aktualizovat.

Chcete kurz na míru jen pro vaši organizaci? Potřebujete individuální poradenství?

Můžete si vybrat z naší široké nabídky lektorů a témat a my pro vás zorganizujeme kurz, nebo vám poradíme. Věnujeme se oblastem řízení neziskových organizací, strategické řízení, finanční řízení, tvorba strategických a operativních plánů a rozpočtů, fundraising, public relations, marketing, automatizace procesů. Pokud máte zájem napište na jan.placak@nros.cz své požadavky na kurz, nebo poradenství a my se vám ozveme s nabídkou.

Vzdělávat se můžete i mimo kurzy a to poslechem našeho podcastu Nahlídní.

 

Těšíme se na vás.

Podívejte se na naší nabídku kurzů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace