Nezapomeňte, LinkedIn potřebuje váš čas a vaši energii, říká Veronika Soukupová

26. 10. 2021

Profesní sociální síť LinkedIn je stále oblíbenější. „Každý svého štěstí strůjce, každý svojí sítě tvůrce“, říká Veronika. Síť je tvořena lidmi a jejich příspěvky. Pokud chcete vyladit svůj obsah, tak si projděte své kontakty a u některých si vypněte sledování. Chcete se dozvědět více o této síti?

Poslechněte si nový díl podcastu Nahlídni s Veronikou Procházkovou. Inspiraci a tipy z praxe můžete také získat ve skupinách, které Veronika založila: LinkedIn skupina „Lilearning: tipy k této síti“, Facebook skupina „LinkedIn Tipy“

Veronika Soukupová je externí manažerka kvality, auditorka ISO systémů řízení a Linkedin trenérka. K LinkedInu ji přivedla snaha zviditelnit svoji práci v systémech řízení kvality. Vše má osobně vyzkoušeno, sleduje novinky a o své zkušenosti se dělí. Zeptali jsme se, jak by měl vypadat ideální profil na síti Linkedin? Koho na síti mohu potkat, jak se s lidmi propojit, jak být vidět? Dostali jsme spoustu zajímavých tipů a doporučení. Vydržte až do konce, stojí to za to.

Tento díl podcastu a ostatní naleznete na youtube , spotify, apple podcastechgoogle podcastechaudiolibrix na stránce České podcasty a na Anchor.

Pokud se vám rozhovor líbil, budeme moc rádi, když nás budete sledovat a doporučíte náš podcast ostatním. Za ohodnocení ve vaší podcastové aplikaci budeme moc rádi. Pošlete nám také tipy na hosty do podcastu. S kým byste rádi slyšeli rozhovor, nebo na jaké téma. Napište nám na e-mail nahlidni@gmail.com.

 

Moderátor: Monika Jindrová

Host: Veronika Soukupová

Autorka znělky: Eva Hosnedlová

Podcast pro vás připravují NROS a AVPO ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace