Přeměňte trable na výhody a poznejte digitální kancelář Google Workspace

2. 6. 2021

Víte o tom, že neziskové organizace můžou mít digitální kancelář Google Workspace (dřive G Suite) zdarma? Dostanete tím několik zajímavých nástrojů a aplikací, které můžete v rámci balíčku využívat.

Poslechněte si rozhovor s Google specialistou a certifikovaným trenérem Radkem Pohnánem. V rozhovoru se dozvíte jaké nástroje jsou od Googlu opomíjené a ne moc využívané. Také si připomeneme, co vše obsahuje balíček od Google, který je pro neziskovky zdarma.

 

Chcete se dozvědět o Google workspace osobně a na něco se případně zeptat. Přihlaste se na náš online kurz, který se koná 23. června prostřednictvím aplikace Google Meet.

Na kurzu bude představen balík digitální kanceláře od společnosti Google s názvem Workspace (dříve G Suite). Postupně probereme jednotlivé aplikace v balíčku, představíme si typické příklady použití. Zároveň budou představeny reálné scénáře použití, se zaměřením na řešené problémy a získané výhody. Kurz bude interaktivní a budete moct klást otázky. Ukážeme si i možnosti integrací Cloud aplikací, stejně tak i možnosti automatizací a ulehčení práce.

Jedná se o základní kurz možností Workspace (dříve G Suite). Budeme primárně probírat možnosti řešení. Cílem kurzu není detailní, pokročilé představení možností uvedeného řešení.

V minulém roce byl také Radek Pohnán hostem na konferenci Moderní technologie v nezisku, kterou jsme pořádali společně s AVPO ČR. Podívejte se na videozáznam z konference.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace