DIGITÁLNÍ KANCELÁŘ GOOGLE WORKSPACE

Přeměňte trable na výhody a poznejte digitální kancelář Google Workspace (dříve G Suite)

Termín: 23. 6. 2021

KURZ ZRUŠEN

Online kurz formou otázek a odpovědí na to, co vám může přinést řešení GOOGLE WORKSPACE.

OBSAH KURZU: Na kurzu bude představen balík digitální kanceláře od společnosti Google s názvem Workspace (dříve G Suite). Postupně probereme jednotlivé aplikace v balíčku, představíme si typické příklady použití. Zároveň budou představeny reálné scénáře použití, se zaměřením na řešené problémy a získané výhody. Online forma bude probíhat otevřenou formou, kdy budete moci interaktivně klást otázky, na které Vám lektor odpoví. Ukážeme si i možnosti integrací Cloud aplikací, stejně tak i možnosti automatizací a ulehčení práce.

Jedná se o základní kurz možností Workspace (dříve G Suite). Budeme primárně probírat možnosti řešení. Cílem kurzu není detailní, pokročilé představení možností uvedeného řešení.

Lektor působí jak v neziskové organizaci Spolek Sousedů, tak i jako místostarosta městyse Škvorec. Je oficiální Google Cloud Partnerem a profesně řeší implementaci Workspace (dříve G Suite) pro komerční subjekty, jednotlivce a školy.

CÍLE KURZU: Poznat možnosti řešení Workspace (dříve G Suite)

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: Kurz je pro všechny, kdo chtějí vědět a zkusit, co vše umí Google Workspace (dříve G Suite).

Před kurzem se můžete podívat na video z konference Moderní technologie v nezisku, nebo si můžete poslechnout rozhovor s lektorem v podcastu Nahlídni.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Akce v rámci Vzdělávacího programu NROS a AVPO ČR

Kurz proběhne 23. 6. 2021

Místo konání: Kurz proběhne online formou webináře na platformě Google Hangouts Meet. Přihlášení dostanou před webinářem e-mail s odkazem na webinář, na který stačí kliknout a připojit se tak v k webináři. Pro využití všech funkcí Google Hangouts Meet, doporučujeme mít založený Google účet a přihlásit se přes něj. Stačí kliknout na odkaz a prohlížeč nabídne přihlášení do Google účtu.

Kapacita kurzu je 15 účastníků

Časová dotace kurzu: od 10.00 do 13.00 hodin

CENA:

běžný účastník2300 Kč/os s DPH, 1 900,83 Kč/os bez DPH

neziskové organizace – 2100 Kč/os s DPH, 1735,54 Kč/os bez DPH

členové AVPO ČR1680 Kč/os s DPH, 1 388,35 Kč/os bez DPH

Obecné informace ke kurzům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace